Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kontuzja

Zgłoś nadużycie #11 26 maja 2018, 18:13

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
hmm jak to jakas poważna kontuzja to przyda Ci sie dobry ortopeda. Na wizytę na nfz nie ma co liczyć bo terminy są takie, że można się nie doczekać. Ja do ortopedy chodziłam do przychodnie Demeter http://demeter.com.pl/specjalizacje/ortopedia/ . Mają świetnych specjalistów, którym mozna zaufać.

Zgłoś nadużycie #12 22 czerwca 2018, 13:02

nosleep avatar Posty: 226 Podziękowania: 1
Jesli przytrafiła Wam się większa kontuzja to z pewnością będzie tez potrzebna rehabilitacja. Ja po urazie kolana chodziłam 2 tygodnie na fizjoterapię ale szczerze mówiąc nie wiele to pomogło. Dopiero jak kupiłam sobie aparat do terapii falą uderzeniową https://www.bardomed.pl/aparaty-do-fali-uderzeniowej/56-aparat-do-terapii-fala-u... zauważyłam poprawę. Taka terapia doskonale pomaga zregenerować uszkodzone tkanki stawów.

Zgłoś nadużycie #13 6 września 2018, 20:45

martusiann avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Ciężka praca i dobra rehabilitacja jak w http://www.gabinetforma.pl/ pozwala powrócić często do stanu przed urazem, jednak trzeba determinacji, regularnych ćwiczeń pod okiem rehabilitanta z wiedzą i pasją. W Radomsku w Formie masz wysoki poziom takich usług, czasem warto szukać ciut dalej

Zgłoś nadużycie #14 16 października 2018, 0:18

sabrene avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
https://www.serce.info.pl/bajpasy-serca-kiedy-sie-je-stosuje-i-na-czym-polega-op... To jeden z niewielu portali, który potrafi dobrze opisać problemy zdrowotne, oraz podać ich rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #15 16 października 2018, 16:01

PaulQ PaulQ awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Poszperajcie w Internecie w tej materii. Na pewno się to przyda.

Zgłoś nadużycie #16 26 października 2018, 19:04

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Z pewnością konieczny będzie zabieg, potrzebna będzie też odpowiednia rehabilitacja, jeśli chce się wrócić to pełni zdrowia. We Wrocławiu tutaj https://lukaszmichalak.pl/ortopedia/zabiegi-operacyjne/ zajmują się leczeniem różnych urazów, czy regeneracją stawów - powinni sobie poradzić.

Zgłoś nadużycie #17 5 listopada 2018, 10:53

sabina0 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Najlepiej będzie jeśli udasz się do specjalisty. Ja Ci mogę polecić sprawdzonego ortopedę z Łodzi http://melissamed.pl/ortopeda. Mój mąż jest sportowcem i kiedy miał kontuzję bał się, że nie powróci do zawodu. Na szczęście trafiliśmy na tego lekarza, który zlecił odpowiednią rehabilitację, która pozwoliła mężowi wrócić do formy.

Zgłoś nadużycie #18 6 listopada 2018, 13:23

Henryk Henryk awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja mam troszkę pokrewny temat. Mianowicie, czy znacie może jakieś sprawdzone źródło informacji o reumatoidalnym zapaleniu stawów? Zastanawiam się obecnie nad informacjami na http://www.reumatyzmforum.pl/filmy/ Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #19 8 listopada 2018, 11:10

franksa avatar Posty: 118 Podziękowania: 0
Tak na prawdę to większość kontuzji, oczywiscie takich lżejszych, możecie wyleczyć w domu. Wystarczą odpowiednie akcesoria i leki do tego. Na pewno w tym pomoże wam sklep https://yellowsport.pl mają także dedykowane dla klubów sportowych i fizjoterapeutów produkty

Zgłoś nadużycie #20 12 grudnia 2018, 9:01

marushhka avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Wiadomo też że warto udac się z takimi problemami do ortopedy, to oni specjalizują się w pomaganiu leczeniu i rehabilitacji różnego rodzajów urazów i kontuzji ;) Jeżeli jesteście ze śląska to zajrzyjcie na stronkę http://inmedico.pl W tym centrum medycznym jest bardzo dobra poradnia ortopedyczna między innymi