Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

korzystacie z darmowych ogłoszeń?

Zgłoś nadużycie #1 1 grudnia 2018, 10:47

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
Wykorzystujecie strony z darmowymi ogłoszeniami? Czy raczej uważacie, że nie ma to większego sensu i nie przekłada się na sprzedaż?

Zgłoś nadużycie #2 2 grudnia 2018, 13:33

helercz avatar Posty: 348 Podziękowania: 0
Skoro są to darmowe ogłoszenia, to czemu by na nich nie wystawiać swoich ogłoszeń? Przecież nic na tym się nie traci, a można tylko zyskać, ja bardzo lubię darmowe ogłoszenia.

Zgłoś nadużycie #3 2 grudnia 2018, 17:28

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
Ma to jakieś znaczenie, na którym portalu ogłoszeniowym wystawie swoje ogłoszenia? Czy może wszystkie z nich mają podobną liczbę odwiedzin.

Zgłoś nadużycie #4 3 grudnia 2018, 1:21

helercz avatar Posty: 348 Podziękowania: 0
Niektóre z portali, które oferują wystawianie ogłoszeń są po prostu martwe i po prost nie warto się nimi zajmować. Ja od jakiegoś czasu często wystawiam na https://mojeaukcje.eu/ więc możesz się nim zainteresować.

Zgłoś nadużycie #5 1 grudnia 2019, 21:10

jjusti18 avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Pewnie, że tak przecież w ten sposób można znaleźć wiele ciekawych ofert. Na pewno warto skorzystać z takich portali jak https://clixs.pl/ . Gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju rzeczy, a także samemu się ogłaszać. Przykładowo mój mąż ma zlecenie budowlane ogłoszone na tym portalu, ponieważ szuka pomocnika do budowy domu jego siostry. No i już kilka odpowiedzi się znalazło. Także widać, że portal ten działa naprawdę sprawnie.