Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kosmetyki dla Panów

Zgłoś nadużycie #11 20 czerwca 2018, 22:45

martusiann avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Na https://www.warsztatpiekna.pl/pl można za porada kosmetologa dobrać odpowiednie zestawy nie tylko dla pań, ale i panów czy dzieci. Zwykle nie potrafimy odpowiednio dobrać kosmetyków do naszej cery, problemów z jakimi się borykamy. Testujemy, wydajemy pieniądze a można je spożytkować tutaj i mieć pewność, że będą dobrze wydane

Zgłoś nadużycie #12 11 lipca 2018, 18:08

skay avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Uważam, ze najlepsze są kosmetyki naturalne i to bez względu na to, czy używają ich kobiety czy mężczyzni. Ja osobiście jestem zadowolona z produktów włoskiej firmy Eldan Cosmetics. Dobre kremy, maski czy pełne kuracje. Dzięki nim udało mi się skutecznie nawilżyć mocno wysuszoną wcześniej skórę.

Zgłoś nadużycie #13 31 lipca 2018, 18:29

emilka8767 avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Mam wrażenie, że w kosmetykach dla mężczyzn jest dużo więcej szkodliwych substancji i takich, które absolutnie nie mają nic wspólnego ze zdrowym składem. Zawierają najczęściej dużo alkoholu, dlatego ja planuję zamówić na stronie http://zechsal.pl/ dezodorant magnezowy dla męża. Mam nadzieję, że będzie zadowolony z niego, ponieważ sam ostatnio szukał czegoś bez aluminium.

Zgłoś nadużycie #14 25 sierpnia 2018, 13:36

helercz avatar Posty: 246 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że najwięcej w tym temacie można przeczytać na stronie https://www.zdrowie.info.pl/jajka-doskonale-zrodlo-bialka/ to czołowy w Polsce blog o tematyce kosmetyków, poruszane są tam różnorodne tematy.

Zgłoś nadużycie #15 7 lutego 2019, 0:14

tracik avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Nie tylko mydło i żel do golenia, na rynku jest sporo kosmetyków dedykowanych dokładnie dla mężczyzn i bardzo dobrze, warto z tego korzystać. Zadbany facet zawsze ma łatwiej, nie tylko z kobietami w życiu prywatnym. Zakupy można robić wygodnie przez internet, mnóstwo kosmetyków jest do kupienia na https://www.maxdrogeria.pl/ a ceny w porządku.

Zgłoś nadużycie #16 14 lutego 2019, 13:18

Annita Annita awatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Wiesz co, moją ulubioną stroną z kosmetykami jest Kontigo. Ale nie wiem czy są tam kosmetyki męskie, wejdź i poszukaj.

Zgłoś nadużycie #17 4 kwietnia 2019, 9:43

pieknyolek avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Najlepszym kosmetykiem dla mężczyzn będą tzw zielone kosmetyki :D Odpowiedni sprzęt do aplikacji znajdziecie na https://bongogo.pl/