Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kosmetyki, na co zwrócić uwagę w składzie?

Zgłoś nadużycie #1 21 lutego 2020, 10:03

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Obecnie dużo się mówi o tym by wybierać kosmetyki tylko i wyłącznie z naturalnym i dobrym składem. Na opakowaniach jest ten skład wymieniony. Np. na https://horex.pl/ na karcie produktu również. Ale są tam różne oznaczenia czego kompletnie nie rozumiem. Czy możecie podpowiedzieć czego unikać?

Zgłoś nadużycie #2 1 marca 2020, 10:35

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
W porządnych kosmetykach nie ma przede wszystkim żadnej chemii która mogła by zaszkodzić naszej skórze. Zerknijcie sobie na ofertę https://alkemie.com/ . To w 100% naturalne, pozbawione chemii produkty pielęgnacyjne. Idealne dla alergików, nie testowane na zwierzętach, w opakowaniach przyjaznych środowisku.

Zgłoś nadużycie #3 7 marca 2020, 22:28

ernestina.harber ernestina.harber awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Na pewno na obecność alkoholu, on jest najbardziej niepożądany

Zgłoś nadużycie #4 5 kwietnia 2020, 11:23

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Oczywiście same naturalne składniki powinny tam się znaleźć, nic innego. Wybierajcie tylko i wyłącznie takie kosmetyki. Co do tych, to i tak najpewniejszą opcją będzie zrobienie ich samemu :) W sklepie internetowym https://ecospa.pl/aromaterapia-olejki-hydrolaty znajdziecie specjalne olejki, hydrolaty do produkcji kosmetyków. Na pewno te wam się przydadzą.

Zgłoś nadużycie #5 28 kwietnia 2020, 14:12

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Wyłącznie wybierajcie proste składy i naturalne składniki. Jest to bardzo ważne jeżeli chodzi o dobre, zdrowe kosmetyki. Tu może zainteresują was też propozycje od https://www.kosmetyczne-opakowania.pl/?butelki-z-nakretka Dostaniecie tu różne opakowania kosmetyczne, w tym i butelki z nakrętką, butelki z pędzelkiem, słoiki itp.