Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kostka brukowa

Zgłoś nadużycie #1 30 lipca 2018, 16:44

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Akurat moim zdaniem kostka brukowa to bardzo dobry wybór. Dość szybko sa ją układa, i jest solidnie wykonana. Widziałam w ofercie tej firmy http://www.spec-bet.pl/ [http://www.spec-bet.pl/] kilka fajnych dostępnych wzorów. Więc przed domem można stworzyć cuda, jeżeli tylko się chce

Zgłoś nadużycie #2 28 września 2019, 18:05

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Kotka brukowa musi mieć odpowiednią wytrzymałość na obciążenia i zabezpieczenia przed wnikanie wilgoci. Na szczęście Bruk Bet dba o każdy aspekt :) A co najważniejsze - mają szeroką ofertę. Ja planuję teraz zamówić obrzeża betonowe https://www.bruk-bet.pl/produkty/obrzegowania właśnie z ich oferty.

Zgłoś nadużycie #3 17 października 2019, 18:34

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Podczas poszukiwań warto, abyś także odwiedził ofertę Bricoman https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/plyty-i-kostka gdzie będziesz mógł dobrać odpowiednią kostek do potrzeb oraz możliwości budżetowych bo to również dość często nas ogranicza. Bardzo dobre jest również to, że udało im się zestawić propozycje od takich producentów jak Certus, czy Bruk Bet które są cenione przez duże grono osób (do których sam należę) :)

Zgłoś nadużycie #4 24 października 2019, 13:36

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Lepiej postawić na znaną, dużą i cenioną firmę i mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami ;) dlatego też grupa PBI może poszczycić się ogromnymi aranżacjami drogowymi ale również dobrze stworzoną kostką brukową dla klientów indywidualnych. Takiej firmie można w pełni zaufać ;)

Zgłoś nadużycie #5 12 listopada 2019, 8:23

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Wybór kostki brukowej nie jest zadaniem łatwym. W końcu efekty naszej decyzji będą widoczne przez wiele kolejnych lat. Podczas zakupów warto więc wziąć pod uwagę np. przewidywane obciążenia nawierzchni czy częstotliwość jej użytkowania. Istotne są oczywiście także walory estetyczne kostki. Ja zdecydowałam się na zakupy od producenta kostki brukowej Forbet - https://www.forbet.pl/ . Jako, że firma posiada szeroką ofertę zarówno kostki brukowej, jak i elementów wykończenia, mogłam w jednym miejscu zakupić wszystkie potrzebne materiały i co istotne, nie przepłacić. :)

Zgłoś nadużycie #6 12 listopada 2019, 17:03

vwilderman vwilderman awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Strasznie podoba mi się kostka brukowa na alejce do garażu i domu.

Zgłoś nadużycie #7 21 listopada 2019, 14:45

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
U nas jest kostka brukowa od Kado z http://kado.szczecin.pl/ bo to hurtownia zajmująca się sprzedażą m.in. kostki brukowej i granitowej a także kamieni ogrodowych. Mają bardzo dobre ceny. My się porządnie u nich zaopatrzyliśmy bo oprócz kostki brukowej i kamieni kupiliśmy jeszcze ogrodzenie. Na bank będziecie zadowoleni z ich oferty.

Zgłoś nadużycie #8 8 stycznia 2020, 9:15

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Jestem właścicielem małej firmy budowlanej. Zajmujemy się remontami i układaniem chodników. Ostatnio zmienialiśmy chodnik na jednej z ulic. Kostkę brukową wyjątkowej jakości kupiliśmy u www.brukarstwoarkadia.pl. Odtąd będziemy u nich stale zamawiać.

Zgłoś nadużycie #9 15 stycznia 2020, 14:59

katelin.lang avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Też przymierzam się do położenia wokół domu i na podjeździe kostki, jest to chyba stosunkowo tani i szybki sposób na pokrycie powierzchni. Przeglądam kostkę brukową wzory https://materialybudowlane.cieszyn.pl/nasza-oferta, słyszałam, że jest to tworzywo bardzo wytrzymałe na różne warunki pogodowe.

Zgłoś nadużycie #10 5 lutego 2020, 13:28

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
My mamy kostkę od producenta TALBUD ze Skawiny https://talbud-a.pl/. Ułożyli nam kostkę Picolo, która prezentuje się naprawdę super. Jest wygodna do chodzenia, nawet wózek dobrze po niej jeździ, no i jest trwała, polecam bardzo, firma się spisała.