Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kosze prezentowe – doskonały upominek świąteczny dla pracowników

Zgłoś nadużycie #1 1 grudnia 2016, 18:40

DorotaI avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Podarunki świąteczne dla współpracowników stały się już tradycją, choć ich formy różnią się między sobą. Część właścicieli firm ogranicza się do premii pieniężnej, czy to w formie gotówki, czy bonów zakupowych, jednak jest to forma najprostsza i choć praktyczna – często uznawana za pójście po najmniejszej linii oporu.

Jak zatem pokazać współpracownikom, że doceniasz ich wkład w rozwój firmy?
Dla właściciela firmy który chciałby podarować pracownikom wyjątkowy prezent, a nie dysponuje budżetem większym niż 100-150 zł na osobę, rozwiązaniem może być zestaw lub kosz prezentowy - to ciekawe i nietuzinkowe rozwiązanie. Kosz jest eleganckim i praktycznym prezentem, a nie musi wiązać się z kosztem rzędu kilkuset złotych. Okażesz pracownikom swoją wdzięczność za ich ciężką pracę, a firmowy budżet na tym nie ucierpi.

Zestawy tworzone na specjalne zamówienia
Zestawy specjalne tworzone są indywidualnie dla każdego zamówienia. Zarówno kosze lub pudełka jak i kokardy oraz same produkty mogą być dobierana na podstawie np. kolorów firmowych, lub motywu przewodniego. W takim koszu znaleźć mogą się zarówno produkty spożywcze, takie jak przepyszne słodycze czy herbaty lub kawy, kosmetyki, ale również kalendarze lub zestawy piśmiennicze. Wszystko zależy od wyobraźni i od budżetu… Chcesz wyjątkowego podejścia? U nas zapewniamy Ci takie już przy zamówieniach powyżej łącznej kwoty 500 zł!

Co w koszu prezentowym?
W zestawach prezentowych w ofercie sklepu internetowego Magiczne Kosze Prezentowe znaleźć można ręczne robione słodycze, produkowane ze składników wysokiej jakości, wysokiej jakości kosmetyki, a w zestawach powyżej 200zł produkty personalizowane, czyli np. długopis lub kalendarz z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem osoby obdarowywanej.
Kosze prezentowe tylko na święta?
Choć Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja na obdarowywanie pracowników, to warto o nich pamiętać również przy innych okazjach. Kto nie doceni drobnego upominku z okazji urodzin lub okrągłej rocznicy współpracy?