Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Koszulki z nadrukiem

Zgłoś nadużycie #21 3 stycznia 2020, 15:49

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Te są nadal bardzo popularne, nie tylko jako jako ubrania do chodzenia na co dzień, także i jako odzież dla pracowników, czy też popularne gadżety reklamowe. Tu można liczyć na przeróżne technologie nadruków. Zobaczcie sobie propozycje od firmy https://www.supportart.pl/termotransfer/283-prasa-termotransferowa-sublimacyjna-... Proponują tu rożne urządzenia do tworzenia nadruków na odzieży, w tym i na prasy termotransferowe.

Zgłoś nadużycie #22 13 marca 2020, 11:04

warne avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Ja zamawiałam bluzy z nadrukami dla naszej rodziny z firmy Lolilu https://www.lolilu.pl/. Wszyscy razem wybraliśmy i zaprojektowaliśmy wzór, a wykonaniem zajęła się firma. Bardzo dobrze im wyszło, nadruki się nie spierają, wyglądają bardzo dobrze i wszystkim się podobają, polecam.

Zgłoś nadużycie #23 8 kwietnia 2020, 16:33

Brzozka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Najładniejsze są ręcznie wykonywane nadruki na koszulki. Polecam zaangażować do tego dzieci - super zabawa!

Zgłoś nadużycie #24 10 września 2020, 9:21

animania avatar Posty: 113 Podziękowania: 0
najlepsze koszulki z nadrukiem to koszulki motywacyjne, bo nie tylko dobrze wyglądają, ale także motywują do działania :)

Zgłoś nadużycie #25 13 października 2020, 10:52

damian_6 avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia z parku maszynowego, w drukarni sitodrukowej https://druksp.pl wykonywane są między innymi nadruki na koszulkach, czapkach z daszkiem, torbach, kamizelkach odblaskowych, ręcznikach, a także odzieży sportowej.

Zgłoś nadużycie #26 12 listopada 2020, 12:59

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Najważniejsze to znaleźć taką firmę, która będzie w stanie w pełni spełnić Wasze oczekiwania co do jakości. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://hft71.pl/zdobienie-odziezy/sitodruk/ i zastanowili się nad tym, jak korzystnie może potoczyć się Wasza współpraca z tym producentem. Na mnie ich usługi robią ogromne wrażenie, sami się o tym przekonajcie.