Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kot oznacza teren, nie chce jesć

Zgłoś nadużycie #21 8 stycznia 2020, 15:31

vleuschke vleuschke awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A może powinnaś go wysterylizować?

Zgłoś nadużycie #22 12 stycznia 2020, 0:18

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Na twoim miejscu zajrzałabym na https://cowsierscipiszczy.pl/ Znajdziesz tam informacje o niemal każdej chorobie dotykającej kota. Poza tym możesz poradzić się weterynarza. Mój kot też znaczył teren, ale nigdy nie miał problemów z jedzeniem.

Zgłoś nadużycie #23 5 lutego 2020, 11:11

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Dziwne, hmmm, może najprościej i najlepiej by było iść z kotem do weterynarza. Ja z moim chodzę do gabinetu weterynaryjnego Dolittle we Wrocławiu http://weterynarz-radzi.pl/ super się tam umieją zająć zwierzakami. Zdecydowanie polecam, mojego znajdę kotka tam uratowali :) .

Zgłoś nadużycie #24 24 lutego 2020, 15:10

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Mój kotek Pimpuś jest bardzo wrażliwy na zmianę pożywienia. Ciągłe problemy z układem pokarmowym rozwiązał lekarz weterynarii w przychodni www.naszalecznica.pl. Pan doktor przeprowadził dokładne badania i przypisał odpowiednie leki. Pimpuś czuje się bardzo dobrze.

Zgłoś nadużycie #25 28 lutego 2020, 14:29

Zofka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
A czy wiecie, że nie wszystkie opinie o kleszczach muszą być prawdą? Wydaje nam się że wiedza jaką o nich mamy jest wystarczająca, a tymczasem nic bardziej mylnego. Pokutuje wiele mitów na temat tych groźnych pasożytów, ich zwyczajów i chorób, których są roznosicielami. Zachęcam do zainteresowania się nimi https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pasozyty-zewnetrzne/kleszcze/kleszcze-fakty... bo tego nie można bagatelizować.

Zgłoś nadużycie #26 15 marca 2020, 19:05

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Na twoim miejscu zajrzałabym na https://cowsierscipiszczy.pl/ i zapoznała się z artykułami na temat zdrowia kotów i ich zachowań. Być może mu coś jest albo po prostu robi to po złości. Mi kot sikał w buty gdy się na mnie obraził.

Zgłoś nadużycie #27 11 sierpnia 2020, 7:41

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://www.zpazurem.pl/artykuly/przewlekle_zapalenie_dziasel_u_kotow . Macie tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat przewlekłego zapalenia dziąseł u kotów. Myślę, że warto zapoznać się z takim artykułem, bo taka wiedza się przyda. Poza tym może być to właśnie przyczyna problemów z jedzeniem.