Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kredyt na start

Zgłoś nadużycie #21 26 marca 2018, 10:26

Mimichaska avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
No właśnie najgorzej jest z tymi kredytami na start jeżeli chodzi o firmę. Banki nie zawsze chętnie dają firmę świeżo upieczonym biznesmenom. Jednak są opcje alternatywne jak https://bosspozyczka.pl gdzie bez problemu, już od pierwszego dnia działalności można dostać fajne wsparcie finansowe :)

Zgłoś nadużycie #22 21 maja 2018, 9:08

armine avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Gdzieś się już tutaj przeplatał ten link - https://www.17bankow.com/ranking-kredytow-gotowkowych - sprawdź oferty i koszty na tym rankingu, rzetelne podejście do tematu, kredyty w pewnych bankach, chwilówki i inne podejrzane rozwiązania bym odstawił :)

Zgłoś nadużycie #23 22 maja 2018, 0:05

mpire avatar Posty: 110 Podziękowania: 0
Niestety, starając się o kredyt w banku trzeba liczyć się z wieloma formalnościami. Czasami, lepszym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe, które może są wyżej oprocentowane, ale nie wymagają sterty dokumentacji... Szukając firmy, w której moglibyśmy zaciągnąć szybką pożyczkę, powinniśmy skorzystać z oferty firmy https://pl.getbucks.com/blog/pozyczka-dla-zadluzonych/