Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kredyt na start

Zgłoś nadużycie #31 23 września 2018, 19:46

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Ostatnio też zastanawiałam się skąd wziąć pieniądze na start mojego biznes. Ta strona jest warta uwagi https://kokos.pl/pozyczka-online . Bardzo dobre warunki finansowe, przejrzystość wszystkich terminów i kwot przed podpisaniem umowy i wiarygodność samej firmy według mnie są godne polecenia.

Zgłoś nadużycie #32 25 września 2018, 17:47

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Jeden z najlepszych kredytów gotówkowych jaki brałam był dzięki stronie http://bazanet.pl/najkorzystniejszy-kredyt-gotowkowy/ znajduje się na niej wiele informacji o tym jak dobrze dobrać bank

Zgłoś nadużycie #33 18 listopada 2018, 21:59

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
http://www.ttools.pl/kredyt-a-pozyczka/ to świetna strona, która nauczy Cie w jaki sposób powinno się wybierać odpowiednio pożyczki, jeżeli będziesz sugerować się ich wskazówkami, unikniesz wielu błędów.

Zgłoś nadużycie #34 26 listopada 2018, 17:27

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Macie jakieś sprawdzone biznesy, że bierzecie kredyty? Podpowiedzcie co to takiego, moze i ja otworzę ;) Kredyt powinnam dostać, choc nie wiem jak to jest z kredytem na działalność. Znalazłam taki fajny blog http://blogokredytach.pl/ Może uda się tu znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Na razie to wiem, że w razi problemów można załatwić kredyt na ich spłatę.

Zgłoś nadużycie #35 28 listopada 2018, 10:20

karol3335656 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Mój bardzo bliski przyjaciel ostatnio polecił mi bardzo dobrą inwestycję 500 zł za inwestycje w pożyczki społecznościowe na: https://capitalclub.pl/inwestycje . Moim zdaniem ta inwestycja jest ciekawa.

Zgłoś nadużycie #36 23 grudnia 2018, 20:36

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Też ostatnio miałam brać kredyt na moją firmę. Mimo tego, że przynosi coraz to większe zyski, to straciłam płynność finansową :( Mój firmowy specjalista od finansów od razu znalazł przyczynę- brak dodatkowego źródła pieniędzy przy wielu fakturach z odroczonym terminem płatności. Postanowiliśmy więc działać jak najszybciej! Szukaliśmy w sieci przeróżnych rozwiązań i tak też trafiliśmy na artykuł z https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ . To w sumie była moja pierwsza styczność z faktoringiem, o którym wcześniej mało słyszałam. A szkoda, bo to pozwoliłoby mi uniknąć kłopotów z brakiem środków finansowych! Odkąd korzystam z usług faktoringu, nie muszę już cierpieć z powodu zamrożonej z powodu takich faktur gotówki. Współpraca z faktorem przynosi mi środki, których w firmie brakuje. Dzięki temu dalej mogę wystawiać moim strategicznym kontrahentom faktury z odroczonym terminem płatności, które są dla nich korzystne, przy jednoczesnym zachowaniu płynności finansowej :) Dla mnie to rozwiązanie idealne, bo uniknęłam brania kredytu.

Zgłoś nadużycie #37 16 stycznia 2019, 15:12

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Wejdź sobie na stronę https://monebay.pl/ Tam masz od razu wszystko bardzo fajnie przedstawione i od razu możesz wybrać taką kwotę, jaka Cię interesuje. Otrzymujesz propozycje i wybierasz taką pożyczkę, jaka wydaje Ci się najkorzystniejsza.

Zgłoś nadużycie #38 29 stycznia 2019, 20:33

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Ja mogę polecić co do kredytu pozabankowego firmę Provema. Fajne i dogodne warunki i dobre oprocentowanie jak na kredyt pozabankowy. Dostałam szybko i bez problemu jak potrzebowałam dodatkowej gotówki.

Zgłoś nadużycie #39 1 lutego 2019, 19:13

zabki avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Polecam tą stronę, watro tam zajrzeć i skorzystać z oferty, a jest naprawdę godna uwagi, np.: https://www.bezbiku.info/pozyczki-pozabankowe/.

Zgłoś nadużycie #40 4 lutego 2019, 15:56

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Sama otwierałam firmę kilka lat temu i wolałam skorzystać z pomocy doradcy finansowego (https://www.expander.pl/), gdzie pomogli mi wybrać najlepszą ofertę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.