Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kredyt na start

Zgłoś nadużycie #51 21 listopada 2019, 19:04

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Ja też myślę o kredycie na remont i samochód. Zanim jednak pójdę do banku postanowiłam trochę poczytać o kredytach na https://www.przekaz-jpk.pl/ Chcę mieć chociaż minimalną wiedzę na ten tematy by móc podpisać umowę na najlepszych dla mnie warunkach.

Zgłoś nadużycie #52 22 listopada 2019, 6:11

lukasz3523 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
ja wolę odkładać pieniądze

Zgłoś nadużycie #53 10 lutego 2020, 8:29

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Trudno znaleźć ten idealny kredyt na start, ale najbliżej jemu będzie ten znaleziony dzięki dobrej porównywarce ofert kredytowych https://www.expander.pl/porownywarka/

Zgłoś nadużycie #54 14 lutego 2020, 11:56

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Zadbaj także o sytuacje już po wzięciu kredytu. Zabezpiecz swoją rodzinę w tym wypadku i wybierz ubezpieczenie od https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/zabezpieczenie-bliskich-i-kredytu które może okazać się niezwykle ważnym elementem w działaniu na tym etapie :)

Zgłoś nadużycie #55 27 marca 2020, 10:31

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że wzięcie kredytu nie jest takie łatwe jak nam się wydaje. Biorąc kredyt zawsze warto skonsultować się z osobą, która nam w tym pomoże. Doradca finansowy Sosnowiec https://silesiafinanse.pl/doradca-finansowy-sosnowiec/ jest jedną z takich osób. Skorzystaj z jego pomocy, a nie pożałujesz.

Zgłoś nadużycie #56 22 kwietnia 2020, 23:56

aszka avatar Posty: 466 Podziękowania: 0
Na tym portalu https://www.splatachwilowek.pl/kalkulator-kredytowy/ znajdziecie kalkulator kredytowy. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić jaką ratę będziemy płacić. Wszystko tam można fajnie obliczyć. Poza tym znajdziecie tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji, które mogą się okazać niezwykle pomocne.

Zgłoś nadużycie #57 7 lipca 2020, 11:35

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Dzisiaj mało kto może się na tzw. starcie obejść bez kredytu. Chyba że odziedziczy ogromny spadek. W pozostałych jednak przypadkach oznacza to konieczność związania się z bankiem na min. 30 lat. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, aby przez ten czas płacić możliwie jak najmniej za kredyt. Dowiecie się tego stąd https://zwrotubezpieczenia.pl/sposoby-na-tani-kredyt-hipoteczny/ gdzie znajdziecie sprawdzone sposoby na tani o kredyt, o których zapewne nie wiedzieliście.