Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kręgosłup

Zgłoś nadużycie #21 27 grudnia 2017, 23:03

butelcia avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Poduszki to lipa... masaz zle wykonany podobnie.. a teraz niestety latwo o partaczy.. ja postawilam na kapsule floatingowa w Czestochowie w Jura floating. Juz po jednej sesji czlowiek czuje sie jak nowo narodzony, nic nie boli, wychodzi zrelaksowany i odprezony nie czuje bolu stawow czy kregoslupa, latwiej mysli.. Dla mnie 5 z plusem

Zgłoś nadużycie #22 19 stycznia 2018, 15:55

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Jeśli ból nie ustępuje to znaczy że coś niedobrego się dzieje. Niby można stosować maści przeciwbólowe, ale co to da? Ja bym radziła skonsultować sprawę z jakimś dobrym specjalistą. Brat parę miesięcy temu miał rehabilitację w http://cmsf.pl/ i dziś już praktycznie zapomniał że coś go bolało, nie ma co się z tym męczyć skoro można się bólu pozbyć dzięki różnym zabiegom

Zgłoś nadużycie #23 12 lutego 2018, 13:50

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Witam,
dla mnie na bóle w okolicach kręgosłupa pomogła ozonoterapia, sami sprawdźcie co to za zabieg i jak działa https://imc.wroc.pl/oferta/ozonoterapia/ polecany jest na różne schorzenia, ja sama przekonałam się, że w przypadku dolegliwości bólowych jest skuteczny :) polecam!

Zgłoś nadużycie #24 25 lutego 2018, 13:03

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Jeżeli masz jakieś problemy z kręgosłupem, to najlepiej jest od razu wybrać się na rehabilitację. Nie ma tak naprawdę co próbować domowych sposobów, bo można sobie zaszkoczić. Jeżeli mieszkasz w okolicach Krakowa, to zerknij na ofertę http://www.rehabilitacje.org/ - pracują tu sami specjaliści.

Zgłoś nadużycie #25 19 marca 2018, 18:01

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ból kręgosłupa potrafi naprawdę skutecznie utrudnić życie. Ja póki chodziłam na rehabilitacje to czułam się dobrze ale jak tylko ćwiczenia się skończyły to problem z kręgosłupem powrócił. Teraz zastanawiam się nad rehabilitacją w domu. Znalazłam internetowy sklep rehabilitacyjny Bardomed https://www.bardomed.pl , w którym można kupić sprzet do rehabilitacji i to nie tylko taki profesjonalny ale także do użytku domowego. Myślę, że regularne ćwiczenia pomogły by mi pozbyć się uciążliwego bólu kręgosłupa.

Zgłoś nadużycie #26 28 marca 2018, 15:46

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Powiem Wam, że sporo ludzi ma problem z kręgosłupem. To wszystko chyba przez siedząca pracę. Mnie zresztą też bardzo często bolą plecy. Zastanawiam się jak temu zaradzić. Czytałem ostatnio, ze dobre na kręgosłup są ćwiczenia MCKenziego https://portaldlazdrowia.pl/cwiczenia-na-kregoslup-ledzwiowy/ . Słyszeliście o tej metodzie? A może ktoś z Was ćwiczy? Chętnie poznam opinie :)

Zgłoś nadużycie #27 14 maja 2018, 13:40

Ertap12 Ertap12 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Popytajcie znajomych w tej kwestii. Na pewno będą w stanie coś doradzić :)

Zgłoś nadużycie #28 21 maja 2018, 18:48

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Rehabilitacja w domu jest znacznie skuteczniejsza od tej prowadzonej w klinikach, człowiek nie musi oswajać się z nowym otoczeniem, przez co cały proces przebiega szybciej i skuteczniej, w gdańsku taką rehabilitację prowadzą w https://www.naszarehabilitacja.pl/rehabilitacja-gdynia-domowarehabilitacja-com,g...

Zgłoś nadużycie #29 31 lipca 2018, 9:13

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
W takim wypadku tylko fachowy fizjoterapeuta jest w stanie odpowiednio pomóc. jeżeli jesteś z Małopolski, albo masz możliwość wybrać się do Krakowa, możesz na przykład zapytać o pomoc tego rehabilitanta z Krakowa, bo podobno jest doskonały w leczeniu kręgosłupa.

Zgłoś nadużycie #30 4 sierpnia 2018, 17:08

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Podobno świetnie sprawdza się rehabilitacja, jest jednak ona długotrwała i uciążliwa. Inaczej sprawa wygląda u dzieci, którym wystarczy kupić wałki rehabilitacyjne. Takie wałki rehabilitacyjne są dostępne na stronie: https://www.sklep-kajkosz.pl/pl/c/Walki%2C-polwalki%2C-kliny/51 . Najważniejsze jest to, że ich wałki rehabilitacyjne są nie tylko niedrogie, ale także na prawdę skuteczne.