Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kręgosłup

Zgłoś nadużycie #61 14 listopada 2019, 16:51

Michal221 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Jeśli lubisz uprawiać sport to na pewno nie obce są tobie kontuzje. https://ortopedalodz.pl Pomaga w pełnej regeneracji, jeśli chcecie skorzystać to polecam ich bo maja bardzo duże pole działania i zostaniesz przebadany całościowo. Prywatna klinika ma również bardzo dużo klientów którzy sa zadowoleni z jej usług.

Zgłoś nadużycie #62 15 listopada 2019, 17:23

Pokrzywa avatar Posty: 225 Podziękowania: 0
Co zrobić kiedy ból kręgosłupa nie pozwala na aktywność fizyczną. Kiedy nawet ćwiczenia na kręgosłup powodują ogromny ból. Operacja kręgosłupa w moim mniemaniu to ostateczność. Najlepiej spróbować najpierw od małoinwazyjnego leczenia kręgosłupa https://citocare.pl/ . Jeśli to nie przyniesie ulgi, a sądzę, że przyniesie, można się wtedy zastanawiać nad czymś innym.

Zgłoś nadużycie #63 22 listopada 2019, 6:12

lukasz3523 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
na zdrowy kręgosłup najlepszy jest zdrowy sen https://lubiespac.pl/najlepsze-pozycje-spania/

Zgłoś nadużycie #64 28 listopada 2019, 9:08

zona avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Moim zdaniem zdecydowanie warto wzmacniać swój kręgosłup poprzez pływanie. Sport ten kojarzy nam się głównie z wakacjami i odpoczynkiem, dlatego nie będziemy czuć, że spalamy dużo kalorii. Dodatkowo być może polubimy tę aktywność fizyczną. Przede wszystkim warto kupić okulary do pływania i wybrac się na basen. Stroje kąpielowe i okulary można znaleźć tu: https://sunbarrel.pl/pl/. Myślę, że warto. Praca siedząca sprawia, że mamy często problemy z kręgosłupem, dlatego powinniśmy temu zapobiegać.

Zgłoś nadużycie #65 28 listopada 2019, 22:10

anderson.conroy anderson.conroy awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja mam problem z dyskami, a jestem młodą osobą...

Zgłoś nadużycie #66 9 grudnia 2019, 11:21

hamill.freda avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam. Jeśli cierpicie na bóle kręgosłupa to ze swojej strony polecam wam pasy magnetyczne firmy Butterfly, dzięki czemu będziecie mogli uśmierzyć wasz ból, co przełoży się na lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Tutaj znajdziecie ofertę tych pasów https://butterfly-mag.com/pl/c/Magnetyczne-pasy-na-kregoslup/19 . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #67 10 grudnia 2019, 11:00

adaka avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Mi pomaga jeżdżenie na rowerze (zimą na stacjonarnym w domu). Jazda na rowerze wzmacnia mięśnie kręgosłupa, mam mniej problemów z bólem kręgosłupa odkąd częściej jeżdżę.

Zgłoś nadużycie #68 16 grudnia 2019, 12:16

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Niestety wiele osób cierpi na dolegliwości związane z kręgosłupem. Jeśli macie siedząca pracę lub macie mało aktywności fizycznej to mogą pojawić się u Was dolegliwości bólowe. Jak walczyć z bólem możecie dowiedzieć się z artykułu https://www.wibroterapia.com/leczenie-bolu-kregoslupa-przeglad-dostepnych-metod/ . Tu znajdziecie opis skutecznych metod łagodzenia dolegliwości.
Oczywiście bólu nie można lekceważyć, jeśli nie przechodzi to koniecznie trzeba udać się do lekarza.

Zgłoś nadużycie #69 16 grudnia 2019, 14:02

Daro22 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Na bóle pleców to ja polecam akupunkturę! Sam korzystam z takiej terapii w https://lalimed.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Ból pleców zmniejszył się już po pierwszej wizycie, a całkowicie zniknął po trzeciej! Chodzę profilaktycznie, bo to bardzo relaksujący zabieg, który pomaga mi utrzymać zdrowie. Mają wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie, a ich terapie są naprawdę skuteczne!

Zgłoś nadużycie #70 9 stycznia 2020, 12:57

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Jeśli masz problemy z kręgosłupem to odwiedź też sklep medyczny Orteo: https://www.orteo.pl/ . Znajdziesz tam duży wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego, w tym również różne akcesoria do rehabilitacji kręgosłupa. Warto je wypróbować.