Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kręgosłup

Zgłoś nadużycie #81 1 marca 2020, 14:01

muller.francis avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto spróbować fizjoterapii, w moim przypadku regularne ćwiczenia bardzo pomogły.

Zgłoś nadużycie #82 1 kwietnia 2020, 23:11

kozi44 avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Wspominacie o takim rozwiązaniu jak masaż i w związku z tym chciałem się was zapytać czy orientujecie się może gdzie jest teraz najlepiej wybrać się na takie masaże łódź? Może znacie jakiś sprawdzony gabinet, który moglibyście mi polecić?

Zgłoś nadużycie #83 6 kwietnia 2020, 13:42

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja najpierw byłam na konsultacji i diagnostyce, bo jednak trzeba było sprawdzić co jest nie tak z moim kręgosłupem. Byłam w klinice doktora Tomasza Stengerta McKenzie Clinic w Poznaniu https://www.mckenzie.pl/oferta i tam mi mega pomogli. Jestem już po leczeniu, "naprawili" mnie jak mogli. Ból się skończył, czuję się jak nowonarodzona, bardzo polecam, pracują tam profesjonaliści z doświadczeniem, którzy faktycznie chcą pomóc.

Zgłoś nadużycie #84 6 sierpnia 2020, 22:41

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
Niewątpliwe ból kręgosłupa jest bardzo uciążliwy. Właśnie dlatego warto szukać przyczyny takiego problemu. Wszelkie leki czy masaże tylko eliminują objawy, a przez to ból cały czas nawraca. Tutaj https://medicapark.pl/neurologia,76,pl są specjaliści, którzy mogą nam pomóc w takiej sytuacji. Warto sobie tam zerknąć.

Zgłoś nadużycie #85 27 listopada 2020, 13:09

Pokrzywa avatar Posty: 228 Podziękowania: 0
W moim przypadku pomogły ćwiczenia. Pojęcia o nich nie miałam, dopóki nie trafiłam na portal o zdrowiu zdrowy kregoslup https://www.zdrowykregoslup.pl/ Jak znajdziecie chwilę poczytajcie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś czytałam o hipoterapii. W moim przypadku by się chyba sprawdziło.