Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Krótka wycieczka

Zgłoś nadużycie #61 20 lutego 2019, 13:04

Sarra avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Mając na myśli krótka podróż, to ile dni?

Zgłoś nadużycie #62 3 marca 2019, 15:14

serenada avatar Posty: 258 Podziękowania: 0
Sprawdźcie ofertę nowo powstałego hotelu https://www.lakehill.pl/ z widokiem na Karkonosze. Hotel mieści się nieopodal Karpacza, nad Zalewem Sosnówka. Nie brakuje tu takich atrakcji regionalnych jak m.in. Krzyżowa Góra, Świątynia Wang, Kolorowe Jeziorka, Muzeum Karkonoskie etc. Idealne miejsce dla całych rodzin, bez względu na porę roku. A sam obiekt luksusowy i elegancki.

Zgłoś nadużycie #63 15 marca 2019, 11:27

patrycjusz avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
My mamy dość blisko z Krakowa do Zakopanego, więc nawet na weekend czasami robimy sobie wypad w góry, tutaj https://zakopaneapartamenty.net/ szybka rezerwacja i na miejscu jest gdzie wypoczywać.

Zgłoś nadużycie #64 2 kwietnia 2019, 19:02

emilka8767 avatar Posty: 216 Podziękowania: 0
U nas krótka wycieczka będzie do Auschwitz Birkenau http://cracowvisit.com/auschwitz-birkenau-krakow-tours.html Chciałabym sprawdzić, jaka jest historia tego miejsca, ponieważ nie miałam okazji jeszcze być, a na ten moment czuje, że mogę pojechać tam z pełną odpowiedzialności i szacunkiem do tego miejsca.

Zgłoś nadużycie #65 Dzisiaj, 10:52

ariana avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Ciekawe zorganizowane wyjazdy znajdziecie też na stronie https://dar-tour.com.pl/ . Jest to firma, która organizuje różne wycieczki po Polsce ale też wycieczki za granice. Taki wyjazd zorganizowany jest wygodny - o nic nie trzeba się martwić.