Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość online - warto?

Zgłoś nadużycie #31 21 stycznia 2019, 15:27

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Tak, warto, najłatwiej prowadzi się księgowość właśnie przez internet, łatwiej też wystawia się faktury, na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online można to robić dość wygodnie - na plus, że faktury można wystawiać w różnych językach i walutach.

Zgłoś nadużycie #32 25 stycznia 2019, 12:56

Martynka85 avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Według mnie to jedno z lepszych rozwiązań, bo możesz wystawiać dokumenty w zasadzie z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz, bez potrzeby wizyt w stacjonarnym biurze. Zerknij na to rozwiązanie: https://www.podatkomat.pl/ , bo to akurat wykorzystuje mój mąż, który nie ma czasu na bieganie za księgowym. Dużo podróżuje i stąd to jest najwygodniejsze dla niego rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #33 31 stycznia 2019, 18:49

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Według mnie lepiej korzystać z usług sprawdzonych biur rachunkowych takich jak https://www.biurorachunkowerr.pl/administracja-kadrowo-placowa/ - jest to wygodniejsze rozwiązanie, które mniej angazuje w obsługę księgowości, co dla mnie osobiście jest ważne.

Zgłoś nadużycie #34 14 lutego 2019, 17:32

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Księgowość online znacznie upraszcza prowadzenie księgowości, poza tym wiele spraw można załatwić zdalnie, np. wysyłkę faktur, co ułatwia pracę. Tu https://mojebiuro24.pl dostępne są jedne z lepszych narzędzi do księgowości online dla biur rachunkowych - można zdalnie prowadzić księgowość dla wielu firm.

Zgłoś nadużycie #35 17 marca 2019, 13:19

always avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Pewne rzeczy można bez pomocy księgowej załatwić i mam na myśli np. wypełnianie zeznań podatkowych. Owszem z pozoru to się trudne wydaje, ale tak naprawdę wielkiej filozofii nie ma. Wystarczy mieć dostęp do podstawowej wiedzy https://www.pitax.pl/wiedza/poradniki/ulgi-i-odliczenia/ulgi-odliczane-od-dochod... oraz do programu online, który dokonuje wszelkich obliczeń za nas

Zgłoś nadużycie #36 4 lipca 2019, 1:02

Nawar212 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem nowych pieczątek dla mojego działu księgowości w firmie. Chciałbym się zapytać, czy znacie może jakąś firmę, która się zajmuje tego typu rzeczami. Tutaj jedną znalazłem https://pieczatki-online.eu/wyrob-pieczatek-warszawa,paczkomaty ale chciałbym poznać wasze opinie na jej temat. Jest to firma z Warszawy. Ktoś kojarzy? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Zgłoś nadużycie #37 30 września 2019, 11:16

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto. Prowadzenie księgowości online zwiększa płynność finansową oraz wpływa na oszczędność czasu. Niezbędny jest tutaj jednak podpis elektroniczny, jak np. ten oferowany przez KIR . Jego założenie i zweryfikowanie możliwe jest dzięki certyfikatowi kwalifikowanemu wydawanemu w centrum certyfikacji. Na stronie https://www.elektronicznypodpis.pl/oferta/certyfikaty-kwalifikowane/ opisane są kolejne kroki formalności oraz liczne zalety wynikające z posiadania podpisu elektronicznego. Warto sprawdzić.

Zgłoś nadużycie #38 1 października 2019, 13:10

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Ja zrezygnowałem z biura rachunkowego, które obsługiwało moją firmę na rzecz programu https://www.ksiega-podatkowa.pl/ - za który nie muszę płacić co miesiąc kilku stówek. Nie sądziłem, że prowadzenie samemu księgowości z kpir program będzie takie proste.

Zgłoś nadużycie #39 12 stycznia 2020, 22:15

franka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Moim zdaniem lepiej jest korzystać z tradycyjnego biura rachunkowego. U mnie księgowością zajmuje się biuro rachunkowe z doświadczeniem, które wie co robi - KUHN https://www.biuro-kuhn.pl/oferta.html z Rynku. Uwielbiam ich, naprawdę są rzetelni i profesjonalni, polecam.

Zgłoś nadużycie #40 14 listopada 2020, 14:59

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Moja cała księgowość zaczyna się i kończy na jednym rozliczeniu online PIT 37 zatem trudno mi się do wszystkiego odnieść. Jeśli jednak chodzi o mnie to sam fakt pit online https://poznan.naszemiasto.pl/pit-online-najwazniejsze-wady-i-zalety/ar/c3-79797... zadowala mnie całkowicie. W obecnej sytuacji, kiedy nie powinniśmy wychodzić z domu, kiedy urzędy są pozamykane, to jedyna forma dopuszczalna.