Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość w firmie.

Zgłoś nadużycie #1 24 lipca 2018, 22:24

ollgga45 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Od jakiegoś czasu korzystam współpraca moja z firmą księgową nie przebiega tak jak powinna dlatego zastanawiam się czy nie przerzucić się na usługi księgowe w wersji on-line: https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-pelna/regulaminy-i-cenniki Do mojej dyspozycji są m.in. księgowy oraz specjalista kadrowo-płacowy (kadrowy), którzy wspierają codzienne działania w firmie. Jaką opcję Wy polecacie?

Zgłoś nadużycie #2 29 sierpnia 2018, 22:12

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Wykorzystaj możliwość rozliczeń online. Zerknij na https://www.podatkomat.pl/o-nas/ - pozwala na prowadzenie księgowości zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie udostępnia Twoje dokumenty a to oszczędza czas. Cena tez kusi

Zgłoś nadużycie #3 25 września 2018, 15:29

neska avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
Odnośnie do księgowości, to warto również zapoznać się z ofertą GLC http://www.glc.pl/ksiegowosc . Doświadczenie, rzetelność, indywidualne podejście do klienta. Sama zamierzam wybrać tę firmę ze względu na outsourcing usług księgowych, który oferują.

Zgłoś nadużycie #4 30 września 2018, 13:21

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Prowadzenie księgowości w firmie może być ogólnie dużo prostsze, jeśli zdecydujemy się na korzystanie z rożnych nowoczesnych systemów, na przykład takich, jakie oferuje firma http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim można na przykład zarządzać dokumentami i przechowywać je w wersji elektronicznej, a to może ułatwić naprawdę wiele spraw :)

Zgłoś nadużycie #5 21 października 2018, 23:12

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Według mnie warto zainwestować w narzędzia do prowadzenia księgowości online typu https://wfirma.pl - oni mają najbardziej rozbudowany system kadrowo płacowy w Polsce, ale jednocześnie usługi nie są drogie. Decydując się na księgowość online można naprawdę zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu.

Zgłoś nadużycie #6 25 października 2018, 10:43

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Według mnie najlepiej jest skorzystać z doświadczonego biura rachunkowego takiego jak https://www.biurorachunkowerr.pl/ - można mu wszystko zlecić, a dzięki temu zaangażowanie w obsługę księgową ogranicza się do minimum. To pozwala skupić się na rzeczach najważniejszych.

Zgłoś nadużycie #7 27 października 2018, 21:06

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
My zlecilismy ksiegowosc w firmie do http://superksiegi.pl/ - te biuro obsluguje nam tez wszystkie sprawy kadrowe i przyznaje, ze dla mnie to ogromne ulatwienie. Nic mnie z papierkowej roboty juz nie interesuje, a wszystko zawsze jest idealnie ogarniete.

Zgłoś nadużycie #8 31 października 2018, 10:26

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Dla mnie warto zajmowac się tym samemu, z dwóch prostych powodów:
- jest to tańsze,
- jest to prostsze.

Programy takie jak https://www.taxomatic.pl/ są świetne do wykonywania codziennej pracy. Faktury i zarządzanie nimi są zawsze pod naszymi palcami.

Zgłoś nadużycie #9 11 grudnia 2018, 20:08

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Wiele biur rachunkowych korzysta z tego typu ułatwień, ale zachęcam do testowania https://mojebiuro24.pl/ gdzie faktycznie wszystko można rozliczać i szybciej, i taniej i w stałym kontakcie z klientem

Zgłoś nadużycie #10 12 grudnia 2018, 18:39

kariska avatar Posty: 130 Podziękowania: 0
Znacie https://taxcare.pl/? Od paru miesięcy mam u nich księgowość, koszty prowadzenia bardzo niskie i nie jestem przywiązana do jednego miejsca bo to co chcę to załatwiam online albo przez telefon mają upoważnienia i za mnie chodzą po urzędzach