Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość w firmie.

Zgłoś nadużycie #21 2 sierpnia 2019, 7:36

nemas1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad usprawnieniem księgowości w mojej firmie poprzez zakup pieczątek. Co możecie mi powiedzieć na ich temat https://nana.com.pl/k5,pieczatki.html ? Bylbym wdzięczny za rady w tej kwestii, bo jest to dla mnie sprawa niesłychanie ważna. Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Zgłoś nadużycie #22 16 września 2019, 16:42

mpire avatar Posty: 477 Podziękowania: 1
Najlepiej, księgowość powierzyć profesjonalnej firmie. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa dysponujące tego typu oprogramowaniem: https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/

Zgłoś nadużycie #23 13 października 2019, 19:29

kleopatra avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
U nas jest ksiegowa i kadrowa w jednej osobie :D Kobieta bardzo ogarnieta i konkretna, wszystkie papiery formalnosci szkolenia zalatwia ona, nawet przy wyborze pakietu medycznego dla pracownikow brala udzial bo porownala firmy :D Mamy medicover :D

Zgłoś nadużycie #24 13 października 2019, 20:48

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Ja od roku nie korzystam z usług księgowej, robie wszystko samodzielnie z narzedziem jakim jest https://wfirma.pl/ksiegowosc Dzięki niemu odprowadzam kilometrówki do Vatu, wyliczam miesięczne koszty eksploatacyjne. Amortyzajce firmy, mogę przygotowywać dokumenty do ZUS oraz CRM a o fakturowaniu nawet nie wspominam. Jak nie chcesz byc od nikogo zalezny to szczerze polecam!

Zgłoś nadużycie #25 4 listopada 2019, 0:11

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Ogólnie jeśli chodzi o wygodne zarządzanie firmą oraz jej poszczególnymi działami w tym księgowością to warto zastanowić się nad wyborem firmy http://ingenes.pl/ która umożliwi Wam stworzenie odpowiedniego systemu co przełoży się na oszczędność czasu i jednocześnie zwiększenie efektywności.

Zgłoś nadużycie #26 12 listopada 2019, 17:43

paluch686 avatar Posty: 206 Podziękowania: 1
ja od kilku lat mam ten sam biuro rachunkowe http://credotax.pl/ - jestem bardzo zadowolony, bo wszystko idzie jak po maśle. Żadnych większych przeszkód :)

Zgłoś nadużycie #27 30 stycznia 2020, 12:50

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Myślę, że w przypadku księgowości to warto pomyśleć nad wprowadzeniem dodatkowym udogodnień typu program Invoice Digitizer który zapewni wygodę oraz szeroki zakres możliwości pracy w tym dziale na wysokim poziomie. Sprawdź i przekonaj się jak wiele daje oraz co może się zmienić żeby wszystkie rozliczenia były na czas i zgodne z ustaleniami US, a wy jednocześnie zaoszczędzicie sobie wiele nerwów i czasu.

Zgłoś nadużycie #28 31 stycznia 2020, 16:46

treutel.max treutel.max awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Nie warto zajmować się wszystkim w firmie. Lepiej oddać księgowość firmie zewnętrznej.

Zgłoś nadużycie #29 6 lutego 2020, 13:15

wolff.mervin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Pracownicy zajmujący się rozliczeniami podatkowymi w firmie powinni na bieżąco znać nowe zmiany w podatkach. Warto zainteresować się szkoleniem vat 2019/2020 https://akademialtca.pl/kategorie-szkolen/szkolenia-otwarte/, aby być świadomym szeregu zasad praktycznych związanych z obliczeniem i poborem podatku, obowiązkami informacyjnymi i sprawozdawczymi czy też metodami unikania podwójnego opodatkowania.

Zgłoś nadużycie #30 7 marca 2020, 1:18

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie sobie oszczędzić czasu i nerwów i zależy wam, by mieć wszystko porządnie i terminowo zrobione to mogę wam doradzić IRK Biuro Księgowe w Wołominie https://www.biurorachunkowewolomin.com.pl/ Ta firma to pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta, czyli obie rzeczy na których nam mocno zależało. Spisują się doskonale.