Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość w firmie.

Zgłoś nadużycie #21 2 sierpnia 2019, 7:36

nemas1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad usprawnieniem księgowości w mojej firmie poprzez zakup pieczątek. Co możecie mi powiedzieć na ich temat https://nana.com.pl/k5,pieczatki.html ? Bylbym wdzięczny za rady w tej kwestii, bo jest to dla mnie sprawa niesłychanie ważna. Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Zgłoś nadużycie #22 16 września 2019, 16:42

mpire avatar Posty: 390 Podziękowania: 1
Najlepiej, księgowość powierzyć profesjonalnej firmie. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa dysponujące tego typu oprogramowaniem: https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/

Zgłoś nadużycie #23 13 października 2019, 19:29

kleopatra avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
U nas jest ksiegowa i kadrowa w jednej osobie :D Kobieta bardzo ogarnieta i konkretna, wszystkie papiery formalnosci szkolenia zalatwia ona, nawet przy wyborze pakietu medycznego dla pracownikow brala udzial bo porownala firmy :D Mamy medicover :D

Zgłoś nadużycie #24 13 października 2019, 20:48

domownikja avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
Ja od roku nie korzystam z usług księgowej, robie wszystko samodzielnie z narzedziem jakim jest https://wfirma.pl/ksiegowosc Dzięki niemu odprowadzam kilometrówki do Vatu, wyliczam miesięczne koszty eksploatacyjne. Amortyzajce firmy, mogę przygotowywać dokumenty do ZUS oraz CRM a o fakturowaniu nawet nie wspominam. Jak nie chcesz byc od nikogo zalezny to szczerze polecam!

Zgłoś nadużycie #25 4 listopada 2019, 0:11

AleksandraWW avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
Ogólnie jeśli chodzi o wygodne zarządzanie firmą oraz jej poszczególnymi działami w tym księgowością to warto zastanowić się nad wyborem firmy http://ingenes.pl/ która umożliwi Wam stworzenie odpowiedniego systemu co przełoży się na oszczędność czasu i jednocześnie zwiększenie efektywności.

Zgłoś nadużycie #26 12 listopada 2019, 17:43

paluch686 avatar Posty: 135 Podziękowania: 1
ja od kilku lat mam ten sam biuro rachunkowe http://credotax.pl/ - jestem bardzo zadowolony, bo wszystko idzie jak po maśle. Żadnych większych przeszkód :)