Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość w nowej firmie

Zgłoś nadużycie #11 4 stycznia 2017, 14:47

kellach kellach awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak są jakieś problemy prawne, to zawsze warto poszukać też na własną rękę w necie, jak np. tutaj https://www.blizejprawa.pl/ :)

Zgłoś nadużycie #12 9 stycznia 2017, 14:26

Kinia23 avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Jeśli ktoś nie może się dogadać z księgową, niech zerknie na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/artykuly/jak-dogadac-sie-z-ksiegowa.html . Bardzo cenna lektura :)

Zgłoś nadużycie #13 13 stycznia 2017, 9:50

Trecid avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
kellach napisał(a):
Jak są jakieś problemy prawne, to zawsze warto poszukać też na własną rękę w necie, jak np. tutaj https://www.blizejprawa.pl/ :)

reklama ??

Zgłoś nadużycie #14 9 marca 2017, 19:42

Patrycja avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Widziałam, że ktoś pisał o programie https://afaktury.pl/ . Sama też od niedawna z niego korzystam. Najbardziej podoba mi się w nim to, że program sam monitoruje a jak trzeba windykuje faktury. To bardzo przydatna funkcja.

Zgłoś nadużycie #15 17 marca 2017, 13:01

wolly avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Każdy kto po raz pierwszy otwiera działalność gospodarczą jest przerażony. Do załatwienia jest tyle spraw i mimo szeregu udogodnień w porównaniu z latami ubiegłymi wpada w panikę. A powodów jest kilka. Przede wszystkim z wielu decyzji p[odejmowanych na początku trudno się potem wycofać. Może warto skorzystać z porad profesjonalistów z biura księgowego http://www.komp-biur.pl/ . Widząc potencjalnego przyszłego klienta z pewnością pomogą nam za darmo na starcie w biznesowy świat.

Zgłoś nadużycie #16 24 marca 2017, 13:31

lewitu avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Ja od 9 lat korzystam z biura rachunkowego: http://prawnopodatkowy.pl/ i jestem w pełni zadowolony, płacę stosunkowo mało miesięcznie a mam sporo fakturek do tego szybko dostaję odpowiedź w sytuacjach wątpliwych.