Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Księgowość w nowej firmie

Zgłoś nadużycie #21 3 listopada 2017, 9:19

weronika97 avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
aidaa napisał(a):
Radzę zlecić ją biuru rachunkowemu.


Biuro rachunkowe to dobry pomysł, ale warto rozważyć samodzielne prowadzenie księgowości swojej firmy, najlepiej przez internet - jest to proste, nie zajmuje wiele czasu, a koszty są znikome. Tutaj https://wfirma.pl mają jedne z bardziej rozbudowanych narzędzi do samodzielnej księgowości - wraz ze wsparciem różnych ekspertów.

Zgłoś nadużycie #22 14 grudnia 2017, 13:59

serenada avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Jeśli zaś chcecie się dowiedzieć, jak poprawnie wystawić fakturę, to polecam przeczytać ten artykuł: https://faktura.pl/prawo-dla-przedsiebiorcy/jak-legalnie-wystawic-fakture . Można to zrobić ręcznie albo wykorzystać do tego specjalny program do faktur. Ja wolę program, bo to szybsze i wygodniejsze. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #23 22 grudnia 2017, 16:39

cchloe avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Do prowadzenia księgowości potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie. W przypadku zwykłej firmy wystarczy prostsze, do biura rachunkowego potrzebne będzie jednak bardziej rozbudowane. Oprogramowanie od Sage będzie w sam raz, zwłaszcza dla księgowej, czy biura rachunkowego - to jedno z lepszych narzędzi rachunkowo-księgowych, tu http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe można pobrać demo.

Zgłoś nadużycie #24 27 grudnia 2017, 20:22

misia avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
W nowej firmie warto postawić na dobrą księgową i wesprzeć ją dobrym oprogramowaniem, które ułatwi jej pracę. Mój tato właśnie w swej firmie wdraża program Invoice Digitizer http://elementia.pl/, który ma usprawnić pracę wprowadzania faktur i paragonów do systemu księgowego. Dokumenty te po zeskanowaniu są automatycznie do niego wprowadzane. Dzięki temu systemowi idzie to sprawniej i jest mniej pomyłek niż przy wklepywaniu ręcznym.