Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Które szkolenia warto zrobić

Zgłoś nadużycie #11 8 września 2019, 17:57

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Ciężko doradzić, które szkolenia warto robić bowiem każdy lubi i potrzebuje czegoś innego. Jeśli interesuje Was kurs rysunku czy grafiki komputerowej to zwróćcie uwagę na kursy oferowane przez szkołę Domin z Krakowa https://domin-krakow.pl/ . U nich możecie skorzystać z kursów prowadzonych przez doświadczonych wykładowców, dzięki czemu można się bardzo wiele nauczyć.

Zgłoś nadużycie #12 18 listopada 2019, 16:21

Pamela020 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Mnie ostatnio bardzo zainteresowały warsztaty foto w bieszczadach - https://light-guides.pl/zimowe-bieszczady/ i zastanawiam się, czy faktycznie się na nie nie zapisać. Lubię fotografię i robię to amatorsko, ale myślę, że fajnie by było nabyć nieco bardziej profesjonalnych umiejętności w tym aspekcie. Co o tym sądzicie? Był ktoś z Was na takim kursie fotograficznym?

Zgłoś nadużycie #13 29 listopada 2019, 16:12

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Moim zdaniem każde szkolenie jest warto zrobić. Ja swoim pracownikom robię każde szkolenie, które wpadnie mi w oko i jest związane z naszym fachem. Ostatnio na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/szkolenie-niepewnosc-pomiaru znalazłam kolejne szkolenie, które zamierzam wykupić swoim pracownikom. Zastanawiam się tylko nad tym który rodzaj szkolenia wybrać.

Zgłoś nadużycie #14 28 grudnia 2019, 23:41

aszka avatar Posty: 322 Podziękowania: 0
Możecie też zerknąć sobie tutaj https://leadership-center.pl/agile/ . Takie szkolenie daje wiele możliwości. Wiedzę na nim zdobytą można wykorzystać w każdej firmie, gdzie będzie wdrażana prace wg. podejścia Agile lub już takie rozwiązanie obowiązuje w firmie. Obecnie wielu przedsiębiorców się na nie decyduje. Niewątpliwe jest to spore usprawnienie.

Zgłoś nadużycie #15 22 stycznia 2020, 12:06

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Moim zdaniem ciężko jest doradzić jakie szkolenia warto zrobić bo wszystko zależy od branży w jakiej pracujecie. Jeśli zajmujecie się zagadnieniami związanymi z farmacją to zerknijcie na ofertę firmy http://tm360.pl/o-nas/ . Tu możecie skorzystać z nowatorskich szkoleń przygotowanych przez ekspertów. Na stronie firmy znajdziecie harmonogramy szkoleń.

Zgłoś nadużycie #16 19 lutego 2020, 10:32

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Dobre kursy doszkalające i szkolenia to podstawa. Ciężko natomiast doradzić coś komuś, kogo się nie zna. Wszystko zależy od tego co robisz aktualnie lub co chcesz robić. Mogę tylko doradzić ci wybór dobrego organizatora różnego typu kursów i szkoleń dla dorosłych. Nadbałtyckiego Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ to znana firma, która od lat siedzi w tym temacie. Ma świetną kadrę, programy dopasowane do wymagań pracodawcy, ciekawe zajęcia i szeroką ofertę.

Zgłoś nadużycie #17 19 lutego 2020, 13:07

rozakajak avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Ciekawe pomysly.

Zgłoś nadużycie #18 27 lutego 2020, 20:49

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Ja zastanawiam się nad szkoleniem z medycyny estetycznej oferowanym przez Poznań Lab https://poznanlab.pl/szkolenia-medycyna-estetyczna/

Zgłoś nadużycie #19 2 kwietnia 2020, 12:13

turcotte.aniyah avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Korzystał ktoś ze szkoleń i kursów z VBA https://www.edukey.pl/szkolenia/office-excel/vba-visual-basic? Zastanawiam się nad taką możliwością, aby poznać język programowania, który umożliwia tworzenie aplikacji bazujących na możliwościach innych aplikacji, w tym głównie Excela. Takie ćwiczenia praktyczne poprzedzone teoretycznym wstępem mogą się przydać.

Zgłoś nadużycie #20 7 kwietnia 2020, 9:21

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Może językowe? Ja sama potrzebowałam podszkolić język, ale w firmie zorganizowali po prostu szkolenie językowe dla biznesu, które mega mi pomogło. Szkolenie organizowała firma LING PARTNER https://www.lingpartner.pl/oferta/szkolenia-jezykowe-dla-firm z Wrocławia. Oni są najlepsi, naprawdę udało mi się podnieść poziom mojego języka i wysławiać się bez zawahania, polecam serdecznie.