Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kuchnia

Zgłoś nadużycie #1 22 czerwca 2017, 18:26

Hyra avatar Posty: 297 Podziękowania: 1
Oj kuchnia to zdecydowanie moje miejsce Pomijając sprzęt AGD to lubie mieć różne "bibelociki" które dopełniają całości i nie mówię tu o jakiś figurkach ale np jakiś fikuśny zegar ścienny czy drewniane pudełko na owocowe herbaty, zioła na parapecie w specjalnych nie dużych doniczkach itd. Widziałam dużo tego typu rzeczy w http://desideradesign.pl/kategoria/kuchnia. Takie przedmioty utożsamiają miejsce z osobą która w nim przebywa. Nie lubie przesytu i przerostu formy nad treścią ale kilka takich szczególnych rzeczy powinno się znaleźć w każdej kuchni.

Zgłoś nadużycie #2 30 sierpnia 2017, 19:15

martak avatar Posty: 74 Podziękowania: 0
Widziałam ostatnio u koleżanki super zegar ścienny. Kupiła go niedrogo w sklepie Begli http://www.begli.pl/pl/c/Zegary-i-budziki-cyfrowe/362 i chcę sobie też jakiś kupić. Myślałam o jakimś klasycznym analogowym.

Zgłoś nadużycie #3 14 września 2017, 17:19

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Szukałam pomysłów na to jak urządzić kuchnie. Zauważyłam, że warto inspirować się artykułami dostępnymi w internecie. Czytając takie https://www.decorto.pl/blog/5-rzeczy-ktore-musisz-miec-w-nowoczesnej-kuchni/ wpisy łatwiej jest nam później urządzić kuchnie.