Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kurier do sklepu internetowego

Zgłoś nadużycie #1 23 kwietnia 2019, 9:53

pease avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Z jakim kurierem radzicie podjąć współprace skoro planuję otwarcie sklepu internetowego?

Zgłoś nadużycie #2 25 kwietnia 2019, 22:06

kropa avatar Posty: 235 Podziękowania: 0
Myślę, że najlepiej wyjdzie jeśli nawiążesz współpracę z brokerem https://www.ebox24.pl/ . Oczywiście nie musisz się wiązać żadnymi umowami, wybór firmy kurierskiej należy do Ciebie, jednakże przez brokera wyjdzie cie taniej

Zgłoś nadużycie #3 21 lipca 2019, 10:57

Kirssteen avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Prowadzicie swoje sklepy internetowe? Jeżeli tak to rzeczywiście powinniście dobrze przeanalizować oferty różnych firm kurierskich. Na pewno też znalezienie w niskiej cenie opakowań do waszych przesyłek będzie bardzo ważną kwestią. Tu myślę, że opakowania foliowe https://sklep.grala.com.pl/worki-i-woreczki-foliowe/worki-i-woreczki-foliowe-nie... powinny bardzo dobrze się sprawdzić. Mają tu nie tylko woreczki i reklamówki, ale i także często wykorzystywane w biznesie folie stretch i arkusze foliowe.

Zgłoś nadużycie #4 22 lipca 2019, 12:24

neska avatar Posty: 134 Podziękowania: 0
Może przyda Ci się namiar na http://perfectmeridian.pl/ z tego co wiem potrafią ogarnąć pakowanie, wysyłanie, więc w twoim sklepie internetowym akurat taka firma może się bardzo przydać :) Ja lubię tego typu usługi, one pozwalają rozwinąć swoje skrzydła.

Zgłoś nadużycie #5 21 października 2019, 11:31

AleksandraWW avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
W przypadku współpracy biznesowej, sprawdź jeszcze możliwości przygotowane od https://allekurier.pl/cennik/fedex ponieważ udało im się zestawić najlepsze propozycje od firm kurierskich, które posiadają szeroki zakres opcji i do tego wysyłek zarówno krajowych jak i zagranicznych. My dość często korzystamy z FedEx i wygląda to w pełni profesjonalnie, więc jak na razie nic nie zmieniamy :)