Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kurs pedicure

Zgłoś nadużycie #11 2 sierpnia 2019, 13:48

netka netka awatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Jak nabardziej się przydaja Dadzą nam dobre umiejętności.Poza tym ludzie w dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej dociekliwi i po prostu chcą wiedzieć jakie wykształcenie ma osoba, która wykonuje zabieg.

Polecam jednak dobrze zorientować się czy gabinet do którego chcecie się zapisać jest odpowiednio fachowy bo jest wielu szkoleniowcó ale nie kazdy zna się na tym co robi.

Ze swojej strony polecam szkolenia podologiczne w Lukomades https://lukomades.pl/szkolenia-podologiczne/

Zgłoś nadużycie #12 22 sierpnia 2019, 17:31

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Super pomysł z tym kursem, jak najbardziej Ci kibicuję :) Pamiętaj tylko o tym, aby jak najwcześniej kupić niezbędne kosmetyki, na których będziesz pracować i sprzęt, taki jak lampy uv. Wszystko kupisz w hurtowni https://ladiosa.pl/10-urzadzenia - mają bardzo korzystne ceny.

Zgłoś nadużycie #13 20 lutego 2020, 15:54

grann avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Kurs podologii na pewno będzie przydatny. Ja robiłam w Kłodzku ze Szkoły SEK, którą bardzo polecam. Wszystkie informacje i rzeczy, o których się tam uczyłam wykorzystałam później w pracy, czas tam spędzony był dla mnie niesamowicie lukratywny. Warto się do nich zgłosić :) .

Zgłoś nadużycie #14 21 lutego 2020, 0:37

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Siostra była niedawno na takim kursie podologicznym w Centrum Edukacji Pasja w Szczecinie https://mmpasja.edu.pl/ i bardzo jest zadowolona z tego kursu, wybiera się do nich na kolejny. Wiem, że organizują bardzo dobrej jakości szkolenia, są profesjonalni i używają wysokiej jakości materiałów, także zdecydowanie warto się z nimi zapoznać.