Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ładne zęby

Zgłoś nadużycie #21 20 maja 2019, 13:10

Szrutka avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
ładne to oczywiście białe ;) Najważniejsze jednak jest to żeby były zdrowe oczywiście, nie można przekładać zdrowia zębów nad ich kolor. Zobaczcie sobie też ofertę od http://www.orto.info.pl/certyfikowany-gabinet-techniki-lingwalnej/ jeżeli będziecie potrzebować aparatu na zęby. Znajdziecie tu centrum ortodoncyjne z Krakowa.

Zgłoś nadużycie #22 10 czerwca 2019, 22:32

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
ładne zęby to podstawa, w końcu uśmiech to najlepsza biżuteria :D Moje zęby też pozostawiały wiele do życzenia... Dlatego też wybrałam się do https://justynapol.pl/ i zdecydowałam się na wybielanie zębów i licówki. To zdecydowanie była najlepsza decyzja w moim życiu! Teraz wreszcie cieszę się z tego jak wyglądam :D

Zgłoś nadużycie #23 24 lipca 2019, 7:15

mamina avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
Jak chcecie mieć ładne zęby, to musicie chodzić do dentysty. Nie ma co oszczędzać na dentyście, ja już kilka razy boleśnie się o tym przekonałam jak musiałam później szukać innego, który poprawi po poprzednim. Wybierajcie sprawdzonych dentystów i nowocześnie wyposażone kliniki. Tu https://dental4you.pl/ na pewno możecie na taką liczyć.

Zgłoś nadużycie #24 30 lipca 2019, 19:23

jjusti18 avatar Posty: 134 Podziękowania: 0
Każdy z nas marzy o pięknym zdrowym uśmiechu i wszystko jest możliwe, ale trzeba o nasze ząbki dbać. Raz po raz wybrać się przykładowo do gabinetu stomatologicznego Acusdent https://acusdent.pl . Gdzie dokładnie sprawdzą czy nasze ząbki są zdrowe i czy nie ma innych problemów? To najlepszy sposób na zdrowy uśmiech.

Zgłoś nadużycie #25 1 sierpnia 2019, 1:14

dell1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile wydajecie na wybielania?