Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lampy LED - dobre wyjście?

Zgłoś nadużycie #11 15 sierpnia 2018, 18:41

Anastazja Anastazja awatar Posty: 20 Podziękowania: 0
LED to zdecydowanie bardzo dobre wyjście. Praktycznie rzecz biorąc, jedyne w tym momencie warte uwagi rozwiązanie. Ja osobiście bardzo często stosuję właśnie LEDy.

Zgłoś nadużycie #12 14 września 2018, 20:39

Olga2 avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Lampy LED to nie tylko oszczędność energii, ale też szerokie zastosowanie. Jednak trzeba je odpowiednio dobrać. W https://www.ultra-elektro.pl/142-zarowki-led-e14 mają ogromny wybór żarówek LED o rożnej barwie światła, jasności mocy.Źle dobrana żarówka może zamiast oszczędności generować straty.

Zgłoś nadużycie #13 17 października 2018, 22:18

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Według mnie jest to świetne wyjście :) Lampy LED są oszczędne i nie oślepiają. Sama ostatnio znalazłam w https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/lampy-oswietlenie/oprawy-scienne-i-... naprawdę dobre lampy LED do łazienki i postanowiłam pojechać do sąsiedniego miasta, żeby je kupić. Mąż je zamontował i muszę przyznać, że wyglądają super :) No i światło jest naprawdę świetne! Jasne, ale nie rażące.

Zgłoś nadużycie #14 31 stycznia 2019, 12:55

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Zgadzam się z poprzednikami, oświetlenie LED jest teraz bardzo popularne bo energooszczędne. Jeśli chodzi o oprawy to tutaj znajdziecie duży wybór https://amper.pl/oprawy-oswietleniowe . W tym sklepie elektrycznym zawsze kupuję wszelkie materiały, są dobrej jakości

Zgłoś nadużycie #15 31 stycznia 2019, 12:55

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Zgadzam się z poprzednikami, oświetlenie LED jest teraz bardzo popularne bo energooszczędne. Jeśli chodzi o oprawy to tutaj znajdziecie duży wybór https://amper.pl/oprawy-oswietleniowe . W tym sklepie elektrycznym zawsze kupuję wszelkie materiały, są dobrej jakości

Zgłoś nadużycie #16 5 kwietnia 2019, 8:52

ledowalampka avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Myślę, że to świetne rozwiązanie na doświetlenie stanowiska komputerowego, na przykład wieczorami, kiedy chcemy już zgasić światło. Sam mam Phanteks pasek LED RGB i jestem z niego bardzo zadowolony. Kupiłem go tutaj: https://blackwhite.tv/PHANTEKS-Tasma-LED-40-cm-PH-LEDKT_CMBO-p436 i sam bezproblemowo zamontowałem - nie było to jakieś wymagające zadanie :D

Zgłoś nadużycie #17 9 kwietnia 2019, 19:19

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Pewnie, że dobre. Mamy lampę wiszącą led z http://milagrolighting.eu/ wykonaną z metalu i akrylu w ciemnej kolorystyce. Składa się z 4 punktów świetlnych, które wyglądają jak małe głośniki, więc designersko. Dają dużo światła, więc do jadalni jak znalazł.

Zgłoś nadużycie #18 10 kwietnia 2019, 12:36

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
U nas też wszędzie żarówki LED.

Zgłoś nadużycie #19 27 czerwca 2019, 20:35

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Zauwazyłam, ze teraz bardzo popularnym oświetleniem są taśmy LED. Można je zastosować w wielu miejscach i za każdym razem bardzo fajnie się prezentują. Widziałam, ze tutaj https://www.kingled.pl/tasmy-led.html można znaleźć wszystkie potrzebne lementy do zamontowania takich taśm.

Zgłoś nadużycie #20 15 sierpnia 2019, 8:56

Arkadiusz1 avatar Posty: 196 Podziękowania: 1
Moim zdaniem, dzisiaj jest to jedna z lepszych możliwości. Zamiast stawiać na stare rozwiązania, które już nie są praktyczne, o wiele lepiej wybrać bardziej innowacyjne rozwiązania. Dzisiaj wiele osób nie ma świadomości, że poprzez drobne i korzystne cenowo rozwiązania, takie jak chociażby odpowiednio dobrane dzięki poradnikowi https://www.kingled.pl/blog/jak_wybrac_tasme_led/ taśmy led, można totalnie odmienić charakter każdego pomieszczenia. Miejcie to na uwadze.