Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Leczenie alkoholizmu

Zgłoś nadużycie #1 30 października 2017, 16:42

Olga2 avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Mamy w rodzinie problem z pijącym ojcem. Namawiamy go na leczenie. Znaleźliśmy ośrodek Domowy Detoks- http://domowydetoks.pl/. Czy ktoś miał podobny problem i korzytał z tego ośrodka? Oferują tam psychoterapię indywidualną i grupową. Która z nich jest skuteczniejsza?Zależy nam na tym, żeby leczenie było skuteczne.

Zgłoś nadużycie #2 31 października 2017, 1:43

Merdens avatar Posty: 22 Podziękowania: 1
Najlepiej zacząć od spotkania w grupie AA

Zgłoś nadużycie #3 7 listopada 2017, 16:02

mariannapii avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Miałam w rodzinie jest to bardzo trudne bardzo dużo zalezy od pacjenta. U nas to trwało 6 lat zanim przyszedł pożądany efekt. Warto jednak było. Na razie 4 lata bez alkoholu. Były różne ośrodki i grupy wsparcia, ale dla tych 4 trzeźwych lat warto było.

Zgłoś nadużycie #4 15 stycznia 2018, 21:14

MarekOgarek avatar Posty: 30 Podziękowania: 0
To prawda, że bez woli pacjenta nic nie da się zrobić Ja próbuję namówić ojca na terapię ale bardzo ciężko mi przeforsowac ten pomysł. Znalazłem ośrodek http://ograniczpicie.pl/ , w którym można podjąć leczenie. Mam nadzieję, że uda się mi namówić go chociaż na konsultację.

Zgłoś nadużycie #5 9 lutego 2018, 0:22

nellon avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Odstawienie alkoholu przynosi masę korzyści, trudno je wszystkie wymienić, ale najważniejsze z nich masz zawarte na portalu http://www.pozaistyl.pl/odstawienie-alkoholu/

Zgłoś nadużycie #6 18 lutego 2018, 9:48

komunika avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Alkoholizm to poważny nałóg i nie należy go lekceważyć. Z pewnością konieczna będzie psychoterapia. Gabinet http://psychoterapiazacisze.pl/ oferuje pomoc w zakresie leczenia uzależnień. Psychoterapeuta wytłumaczy na czym polega problem i udzieli wsparcia w dotarciu do jego prawdziwych przyczyn. W terapii uzależnień bardzo ważna jest jednak chęć pacjenta do wyleczenia i zrezygnowania z destrukcyjnych zachowań.