Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lwia zmarszczka

Zgłoś nadużycie #11 8 stycznia 2019, 22:41

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Pozbycie się tak zwanej lwiej zmarszczki wcale nie jest trudne. Klinika https://klinikiurody.com.pl/ jako jedna z pierwszych zaczęła wykonywać zabiegi, które mają za zadanie ją usunąć.

Zgłoś nadużycie #12 21 stycznia 2019, 15:20

olena4 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Na lwią zmarszczkę pomógł mi zabieg kwasem hialuronowym Zfill https://www.imeso.pl/produkt/zfill---wypelniacze-ha/zfill-deep----1ml-kwas-hialu.... Polecam.

Zgłoś nadużycie #13 11 kwietnia 2019, 11:59

ariana avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Wiem, że tego typu zabiegi wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w Krakowie znajduje się klinika Consensus Med, tutaj zapoznasz się z różnymi zabiegami z ich oferty: https://www.consensusmed.pl/KWASY_HIALURONOWE_-_korekta_zmarszczek_i_bruzd_rozne... . Warto się nad tym zastanowić.

Zgłoś nadużycie #14 19 marca 2020, 9:26

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
Najlepiej zadziała botoks. Sama się zmagam z tym problemem i nic mi lepiej i na dłużej nie pomaga jak właśnie taki zabieg. Chodzę do sprawdzonego gabinetu w WellDerm we Wrocławiu, tam lekarz bezpiecznie i zachowaniem najwyższych standardów higienicznych wykonuje zabieg, bardzo ich polecam, są świetni w tym co robią.

Zgłoś nadużycie #15 7 maja 2020, 12:11

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Ja regularnie robię botoks na lwią zmarszczkę, zmarszczki poziome czoła i kurze łapki. Efekt jest genialny, sam zabieg nie jest bardzo nieprzyjemny. Ale to zasługa Pani Doktor do której chodzę. Polecam dr Syryło z https://sclinic.com.pl/ w Warszawie. Jestem stałą pacjentką :)