Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Magazyn dla e-commerce

Zgłoś nadużycie #1 20 lipca 2018, 11:49

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
Magazyn dla e-commerce - pilnie szukam namiarów na solidną i sprawnie działającą firmę. Podrzucajcie namiary! Z góry dzięki!

Zgłoś nadużycie #2 20 lipca 2018, 21:03

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Bardzo dobre magazyny dla e-commerce posiada Oexebussiness - https://oexebusiness.com/e-commerce . Możesz im zlecić outsourcing magazynowy, a żeby całkowicie nie musieć się pzejmować obsługą klienta, to mozezs im od razu zlecić outsourcing obsługi klienta ;)

Zgłoś nadużycie #3 20 lipca 2018, 21:51

Sokema avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A czy ma to być w konkretnym regionie kraju czy może być dowolny?

Zgłoś nadużycie #4 9 lipca 2019, 11:52

Szrutka avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Tu także przyda Ci się odpowiednie wyposażenie magazynowe. Na pewno solidne regały, meble metalowe wam się przydadzą. Co do takich rzeczy to warto zajrzeć sobie na stronkę http://futurelogistics.pl W tym miejscu znajdziecie wszystko co będzie potrzebne do magazynów.

Zgłoś nadużycie #5 9 października 2019, 8:59

Patryk avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Ale chcesz zbudować, czy wynająć? Jeśli ta druga opcja to polecam gorąco http://parkingbalice24.pl ich magazyny są naprawdę duże i funkcjonalne, poza tym mają świetne ceny. No i wszystkie znajdują się na strzeżonym parkingu z kamerami, więc możesz być spokojny o ich bezpieczeństwo.

Zgłoś nadużycie #6 21 listopada 2019, 22:00

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Dobrze będzie na magazynie zorganizowac odpowiednio transport. W takiej logistyce pomaga np. https://cassioli.com.pl/ - są w tym świetni i doceniani nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Polecam bardzo bo to prawdziwi liderzy w swojej branży!

Zgłoś nadużycie #7 31 stycznia 2020, 11:25

aszka avatar Posty: 351 Podziękowania: 0
A tutaj http://www.plytbud.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Ta firma ma na swoim koncie różnego rodzaju obiekty wielkopowierzchniowe. Znają się na tym co robią. Na ich stronie znajdziecie szczegóły w tym zakresie.

Zgłoś nadużycie #8 31 stycznia 2020, 16:45

treutel.max treutel.max awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Teraz wiem nieco więcej.

Zgłoś nadużycie #9 18 maja 2020, 18:55

Mimichaska avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Ważna rzecz, według mnie warto też pomyśleć o czymś większym, mieć jak coś możliwości rozwoju, bo wiadomo, że e-commerce to bardzo szybko rozwijająca się branża. Może też będziecie musieli dokupić mebli, regałów, zainwestować w wózki widłowe. Tu fajną opcją jest wynajem wózków widłowych, my z tego korzystamy. Firma https://gizo.pl/wynajem/ proponują również i taką opcje z pełną obsługą serwisową. Sprzęt jest solidny, nic się z nim nie dzieje. Pracownicy mega sobie chwalą.

Zgłoś nadużycie #10 1 czerwca 2020, 8:57

wasky avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Magazyn w branży e-commerce jest istotny dla poprawnego działania przedsiębiorstwa. Dlatego warto zainwestować w takim przypadku w odpowiedni system WMS https://www.streamsoft.pl/system-wms/