Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Magazyn i oznaczenia

Zgłoś nadużycie #1 18 stycznia 2019, 16:01

Odine avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Szukam firm, które zajmują się malowaniem linii wyznaczających strefy w magazynach, dużych zakładach przemysłowych, etc. Czy możecie mi podrzucić namiary na kogoś, kto realizuje takie zlecenia?

Zgłoś nadużycie #2 24 stycznia 2019, 9:00

Artetas avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Jeżeli otwierasz magazyn to na pewno powinieneś też zapoznać się z firmą http://futurelogistics.pl U nich dostaniesz wszystko praktycznie co będzie niezbędne przy takiej inwestycji. Proponują oni nie tylko solidne meble magazynowe, ale i także urządzenia, i sprzety wykorzystywane w takich miejscach

Zgłoś nadużycie #3 25 stycznia 2019, 12:07

Martynka85 avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Ogólnie nie jest to coś skomplikowanego, ale przy dużych powierzchniach, takich jak magazyny to może wyjść różnie. Próbowałam kiedyś samodzielnie namalować kopertę przed posesją i niestety wyszło brzydko i nierówno.
Jeśli planujesz namalować takie linie na większej powierzchni to jednak zatrudnij kogoś, jak: http://incor.com.pl/, kto specjalizuje się w tego typu realizacjach i wykona to po prostu fachowo.

Zgłoś nadużycie #4 27 stycznia 2019, 12:11

monikabert90 avatar Posty: 136 Podziękowania: 0
A komu Waszym zdaniem najlepiej zlecić budowę magazynu dla firmy? Kojarzycie może firmę Depenbrock Polska? Słyszałam, są to prawdziwi profesjonaliści, jeśli chodzi o budowę takich hal. Znalazłam ich ofertę na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. A Wy co o niej sądzicie?

Zgłoś nadużycie #5 29 stycznia 2019, 19:56

wiolka2310 wiolka2310 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

Zgłoś nadużycie #6 31 stycznia 2019, 18:53

mosek avatar Posty: 195 Podziękowania: 0
Jeżeli ktoś prowadzi własny magazyn, to powinien skontaktować się przede wszystkim z firmą taką jak https://www.ensyco.pl/hvac która zajmuje się obsługą techniczną budynków. To podstawa tego, żeby magazyn był odpowiednio prowadzony.

Zgłoś nadużycie #7 19 kwietnia 2019, 12:22

franksa avatar Posty: 118 Podziękowania: 0
Mając swój magazyn powinniście również postawić na wiele innych urządzeń, mebli. Magazyn musi być odpowiednio wyposażony. Także zainteresujcie się tym co oferuje wam firma https://gizo.pl/ Znajdziecie w tym miejscu sprawdzone wózki widłowe. Na pewno te sprawdzą się przy wielu zadaniach w magazynach, halach produkcyjnych przy codziennych pracach. Gizo to firma o wielu oddziałach w całej Polsce i Europie. Oferują również części i profesjonalny serwis wózków widlowych, podnośników towarowych, koszowych i naprawy na miejscu pracy maszyny

Zgłoś nadużycie #8 24 kwietnia 2019, 19:30

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Prowadzenie magazynu to nie jest prosta sprawa. Nalezy zadbać o wiele rzeczy i myśleć o tym by wszystko zfinalizować, tylko jak ? z tego co czytałam tutaj http://www.okiemfinansisty.pl/finanse-w-firmie/jak-sfinansowac-zakup-maszyn-i-wy... az takie trudne to nie jest tylko trzeba bardzo dobrze to rozplanowac.

Zgłoś nadużycie #9 30 maja 2019, 0:36

wysimirski avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Magazyn jak jest ogrzewany to koniecznie trzeba też pomyśleć o specjalnych ogniotrwałych ścianach - https://betblok.pl/sciana-ogniowa-przeciwpozarowa-betony-ogniotrwale.html Jest to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa no i też wymogów BHP.

Zgłoś nadużycie #10 22 czerwca 2019, 9:29

bierendaa avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
W tego typu miejscach na pewno też przydatny będzie odpowiedni sprzęt. Zainteresujcie się solidnym partnerem jeżeli chodzi o wózki widłowe. W firmie znajdziecie dostawcę takich maszyn. Zakupicie tu używane wózki widłowe, nowe wraz z usługami serwisowymi. Również zajmują się ich skupem, jeżeli będziecie chcieli swoje sprzedać oraz wynajem.