Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Makijaż permanentny - Warszawa? Jakieś doświadczenia?

Zgłoś nadużycie #31 20 lutego 2019, 15:57

milena avatar Posty: 202 Podziękowania: 0
Ja korzystałam, super się czuję. Jeśli masz zrobiony makijaż permanentny profesjonalnie i efekt jest naturalny to na pewno będziesz wyglądać korzystnie. Moja koleżanka była kiedyś gabinecie w swojej wsi i tak jej zniszczyli twarz, że musiała chodzić na usuwanie pigmentu ;/ Ja zdecydowałam się iść do gabinetu https://www.permanentny.com/ i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, a efekt przeszedł moje oczekiwania.

Zgłoś nadużycie #32 2 kwietnia 2019, 20:11

emilka8767 avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ja akurat zajmuje się makijażem permanentnym i mam radę dla wszystkich osób, które robią to samo. Polecam wejść sobie na stronę https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny Znajdziecie tam idealne produkty do tego, aby wykonać makijaż profesjonalnie, aby efekty lepiej się trzymały i aby efekty były bardziej interesujące.

Zgłoś nadużycie #33 2 maja 2019, 11:11

alok565 avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
Polecam Ci zajrzeć tutaj https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny . Znajdziesz na tej stronie wszystko co jest potrzebne do wykonania takiego makijażu, a także szkolenia na ten temat. Moim zdaniem na prawdę warto spróbować w tym swoich sił

Zgłoś nadużycie #34 30 czerwca 2019, 14:57

gispi avatar Posty: 254 Podziękowania: 0
W twojej okolicy z całą pewnością znajdzie się jakaś dobra klinika, która zajmie się twoim problemem. Na portalu https://klinikiurody.com.pl/ w wygodny i szybki sposób wybierzesz najbardziej atrakcyjną opcję dla Ciebie.

Zgłoś nadużycie #35 19 listopada 2019, 16:16

skay avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
no ja mam najlepsze doświadczenia z salonem jest pięknie w Warszawie, znajdującym się na ulicy Wilczej. Pracuje tam Dominika Kossakowska, najlepsza linergistka jaką znam :) Ma doświadczenie, jest absolwentką ASP. Proponuje najlepsze metody, informuje o przebiegu zabiegu itd.

Zgłoś nadużycie #36 22 listopada 2019, 20:01

franksa avatar Posty: 153 Podziękowania: 0
Super sprawa, ja jestem ze śląska to nic nie polece wam akurat z Warszawy. Jednak jak ktoś z was jest z Bielska i okolic to myślę, że powinien zajrzeć sobie na https://www.studiolaperla.pl Robią tu makijaż permanentny i oferują szeroki zakres innych zabiegów dla kobiet.