Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

małe piersi

Zgłoś nadużycie #1 14 sierpnia 2019, 13:44

Margolcia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Mam bardzo małe piersi,w jakim gabinecie mogę je powiększyć,czy jest to bezpieczne?

Zgłoś nadużycie #2 14 sierpnia 2019, 14:10

papilotka avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Jeśli faktycznie masz małe piersi i jest to dla ciebie taki kłopot,to warto wybrać się do gabinetu,w którym znajdziesz pomoc,poradę i zrozumienie,ale przede wszystkim do takiego, w którym w bezpiecznych warunkach zabieg zostanie wykonany.Poszukując takiego miejsca w Krakowie,warto zajrzeć na stronę https://dbajopiersi.pl/piersi-male/ i poznać ofertę kliniki zajmującej się tego rodzaju sprawami.

Zgłoś nadużycie #3 9 grudnia 2019, 5:03

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Małe piersi od zawsze były jednym z moich największych kompleksów. Ale przecież istnieje już możliwość by to operacyjnie poprawić i zyskać nową jakość życia. Zanim zdecydujecie się na taki zabieg warto poczytać porady doświadczonych ekspertów zamieszczone na http://piersi.info.pl/porady-ekspertow/. Jest tu też mowa o Mentorach, które w mojej ocenie są najlepszymi z dostępnych obecnie implantów na rynku :)

Zgłoś nadużycie #4 17 grudnia 2019, 10:01

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Ja się zdecydowałam po latach zastanawiania na powiększanie piersi tkanką tłuszczową - https://klinikamiracki.pl/lipotransfer/ Naprawdę polecam, naturalne, ładne piersi się dzięki temu ma :)

Zgłoś nadużycie #5 30 grudnia 2019, 9:28

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Korekta piersi jest możliwa. I coraz więcej kobiet ją wykonuje. Ja się nie dziwię, bo dla wielu z nich to nie tylko problem estetyczny, ale ma on wpływ na psychikę - postrzeganie samej siebie. Pamiętaj tylko, że powiększenie biustu musi wykonać specjalista z doświadczeniem. Tu bardzo się liczy jaki gabinet wybierze. Od siebie mogę Ci zaproponować gabinet Derm-Estetyka. Tu ich znajdziesz:

Derm Estetyka: ul. Stefana Batorego 7/35, Gdynia

Trochę informacji masz też na stronie: https://derm-estetyka.pl/powiekszanie-biustu.html

Ale pamiętaj, że potrzebna jest konsultacja.

Zgłoś nadużycie #6 4 lutego 2020, 11:07

iwodyk avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
czesc

Zgłoś nadużycie #7 21 kwietnia 2020, 10:26

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Też miałam małe piersi, i kluczem jest tu słowo miałam :) , powiększyłam je jakieś 2 lata temu u bardzo dobrego i cenionego chirurga - dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Naprawdę mogę go polecić, bo spisał się super, moje piersi wyglądają teraz o wiele lepiej, są uniesione i pełne, dokładnie takie jak chciałam.