Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

malowanie

Zgłoś nadużycie #1 30 listopada 2018, 17:02

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
My na wiosne też bedziemy malowac ale zastanawiamy sie nad doborem odpowiednich farb. Szukałam na tym blogu https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ informacji jakimi farbami nalpeiej maluje się wewnątrz. Dobrze wcześniej się zorientowac

Zgłoś nadużycie #2 1 lutego 2019, 11:54

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
A ja ostatnio postanowiłam zając się renowacją mebli i szukałam dobrych farb do drewna. Polecano mi markę farb http://www.newcolours.pl/ i bardzo jestem zadowolona z jakości, dobrego krycia. Te farby nakłada się bezpośrednio na starą powłokę, bez szlifowania drewna. Nie łuszczą się, nie pękają dlatego idealnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach ale także do odnawiania płotów, altan, donic i mebli ogrodowych. Świetny produkt!

Zgłoś nadużycie #3 14 marca 2020, 18:48

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
Warto sobie poczytać o farbach, aby taka markę, która spełni nasze oczekiwania. Ważne jest bowiem nie tylko to, aby kolor był odpowiedni, ale również, żeby farba była trwała. Trzeba stawiać na jakość. Zobaczcie sobie koniecznie na farby BECKERS DESIGNER COLOUR Kielce . Kojarzycie tę markę? Mają wiele ciekawych propozycji.