Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mały biznes w pawilonie

Zgłoś nadużycie #1 4 grudnia 2018, 15:13

dorciak avatar Posty: 220 Podziękowania: 0
Hej wszystkim, przymierzam się do otworzenia mojego pierwszego małego biznesu :) Mam w planach otworzyć punkt ksero przy uczelni połączony z salonikiem prasowym. Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie otworzenie tego w takim pawilonie z kontenera: https://mastertec.biz.pl/pawilony.html

Myślicie, że to może się udać?

Zgłoś nadużycie #2 8 stycznia 2019, 6:42

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Z całą pewnością. tylko na początku musisz skupić się na cięciu kosztów. Zamiast księgowej polecam Ci program https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - z jego pomocą ogarniesz księgowość samodzielnie. To świetne i tanie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #3 26 marca 2019, 12:34

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości, to od razu polecam Ci wdrożyć systemy od firmy http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim nie zrobi Ci się bałagan w dokumentach, a wszelkie procesy związane z księgowością będą zachodziły sprawniej ;) Systemy takie pozwolą Ci także na ograniczenie kosztów z tym związanych.

Zgłoś nadużycie #4 13 maja 2019, 18:33

Filenisss avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
To będzie idealne miejsce np. na gabinet kosmetyczny. Takie salony wcale nie potrzebują jakoś wiele miejsca, oczywiście zależy też ile ludzi będziecie zatrudniać i jakie usługi wykonywać. Zapoznajcie się tu z propozycjami od https://kazaro.pl Znajdziecie tu wyposażenie do takich miejsc.

Zgłoś nadużycie #5 13 maja 2019, 23:41

zeus zeus awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja mam inny pogląd na ten temat. Nie zgadzam się z tym raczej

Zgłoś nadużycie #6 1 sierpnia 2019, 16:01

rysiu avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Myślę, że to będzie dobra miejscówka. Polecam Ci od razu zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt. Wiem, że profesjonalne ksero jest drogie, ale w Warszawie jest możliwość dzierżawy kserokopiarki https://www.biuro-styl.com.pl/ Mają profesjonalny sprzęt, a co ważne zawsze lepiej jest wynająć kserokopiarkę lub wziąć w dzierżawę niż na początku biznesu wydawać sporo kasy na kupno. Poza tym masz także serwis ksero

Zgłoś nadużycie #7 2 sierpnia 2019, 11:17

Mossna Mossna awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Trzymam za Ciebie kciuki, za rozwój firmy!

Zgłoś nadużycie #8 27 lutego 2020, 21:19

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Słuchajcie https://www.kseroa0.pl/ też zaczynało od jednego punktu na mieście, a w tym momencie to jedno z najpopularniejszych miejsc, jeśli chodzi o drukarnie :)