Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mam pytanie odnosnie kobiety ciezarnej???

Zgłoś nadużycie #11 26 lipca 2018, 22:20

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Mnie natomiast interesuje, czy którejś z was doskwierał ból jajników w czasie ciąży? Właśnie przeczytałam na stronie https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/bol-jajnika-w-ciazy..., że ból jajników we wczesnej ciązy, to objaw fizjologiczny i nie powinno to być powodem do zmartwień. Niestety, w zaawansowanej ciąży, bóle jajników mogą oznaczać bardzo poważne dolegliwości. Między innymi zapalenie przydatków, torbiele i wiele innych. Co wy o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #12 15 sierpnia 2018, 13:22

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
A ja mam pytanie czy ktoś brał to https://compositamama.pl/
To podwójne źródło folianów, a oprócz tego
najlepiej wchłaniana i tolerowana forma żelaza w postaci chelatu i duża dawka DHA.
Dzięki composita mama aktywnie wspiera się rozwój odporności dziecka, a my pomożemy pomóc sobie w okresie laktacji.
Poleciła mi to przyjaciółka i jestem ciekawa Waszego zdania.

Zgłoś nadużycie #13 27 listopada 2018, 19:07

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Mnie jakiś czas temu bardzo zainteresował blog http://www.mamopedia.pl/lalki-niemowlaki-zywe/ dowiedziałam się dzięki niemu, jak przygotować się prawidłowo do dziecka.

Zgłoś nadużycie #14 17 kwietnia 2019, 13:53

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
cześć, tak myślę o zajściu w ciążę, jestem już 2 lata po ślubie i pomyśleliśmy z mężem, że to nasz czas. Staramy się już kilka miesięcy i nic nam się nie udaje.. trochę się boje, ponieważ mam nieregularną miesiączkę i myślę, że to może być główny powód. Słyszałam o zachwalanej dr Wyszyńskiej endokrynolog i zastanawiam się nad wizytą. Co mi radzicie?

Zgłoś nadużycie #15 29 kwietnia 2019, 12:58

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
A ja mam pytanie, jak wygląda u Was sprawa związana z badaniami prenatalnymi - czy decydujecie się na nie i jeśli tak, to w jakim miejscu? Dla mnie takie badania są bardzo ważne i chyba zdecyduję się wykonać je tutaj http://badanieprenatalne.com/ Myślę, że zgodnie z opiniami można liczyć na ich profesjonalizm oraz pełne wsparcie na każdym etapie ciąży.

Zgłoś nadużycie #16 2 grudnia 2019, 12:35

edides avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
hejka

Zgłoś nadużycie #17 23 grudnia 2019, 23:53

IwonkaPatis2 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Im lepsze przygotowanie tym lepiej i spokojniej się można czuć będąc już w ciązy, przez kilka miesiecy przed brałam mamadha premium, to mi pozwoliło dobrze przygotowac oganizm na ten wyjątkowy etap.

Zgłoś nadużycie #18 12 stycznia 2020, 18:30

Pokrzywa avatar Posty: 219 Podziękowania: 0
To dobrze, że tyle wiadomości można znaleźć w internecie w temacie ciąży. Fajnie, że wreszcie zaczęto również mówić i pisać o badaniach prenatalnych, które uważam dla spokoju powinna przeprowadzić każda kobieta. Gdyby któraś z Was szukała w Toruniu miejsca do przeprowadzenia badań w ciąży, proponuję Citomed https://www.citomed.pl/

Zgłoś nadużycie #19 27 stycznia 2020, 23:59

urssula avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Które witaminy brałyście w ciąży? wydaje mi się, że lepiej jest brać zestaw witamin niż każdy składnik oddzielnie, mi się mamadha premium sprawdziło, ma skład zgodny z zaleceniami polskiego towarzystwa ginekologicznego

Zgłoś nadużycie #20 10 marca 2020, 10:05

grann avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja brałam tylko to co przypisywała mi moja ginekolog-położna w gabinecie w Białymstoku, dr Anna Kluz-Kowal https://gabinetginekologicznybialystok.pl/uslugi/prowadzenie-ciazy. To bardzo dobra lekarka, która zna się na prowadzeniu ciąży jak mało kto, u mnie sytuacja była problemowa, bo miałam ciążę zagrożoną, ale dzięki pani ginekolog wszystko przebiegło dobrze i mam śliczna córeczkę, polecam.