Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marketing mobilny - skuteczny?

Zgłoś nadużycie #11 24 sierpnia 2017, 9:15

Kinia23 avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Forma beznadziejna. Spam mamy wszędzie.Jeżeli chodzi o reklamę, to najlepiej moim zdaniem sprawdza się reklama tradycyjna. Dlatego głównie należy zainwestować w takie jak te kasetony, szyldy czy litery. Druga sprawa to skuteczny marketing internetowy. Ale na pewno nie żadne smsy.

Zgłoś nadużycie #12 25 sierpnia 2017, 20:13

Smart66 Smart66 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zgadzam się z Tobą. Spam jest wszędzie i denerwuje ludzi. To się nie zmieni. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Myślę jednak, że większość się ze mną zgodzi.

Zgłoś nadużycie #13 16 stycznia 2018, 16:43

holeczka avatar Posty: 87 Podziękowania: 0
No nie wiem czy ludzie lubią taką reklamę. warto pomyśleć też o gadżetach jakiś na przykład takich pokrowcach http://www.izisport.pl/ i torbach, są bardzo praktyczne i przydają się na co dzień więc idealnie reklamują Twoją firmę jeśli zamówisz na nich swoje logo

Zgłoś nadużycie #14 16 kwietnia 2018, 13:54

lolli avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Ja skupiłabym się aktualnie na sieci i marketingu internetowym. Jeśli postawisz na dobrą firmę taką jak ta https://fabrykamarketingu.pl/jak-poprawic-pozycje-strony-w-google/ to będziesz zadowolony z efektów jakie daje. Myślę, że warto o tym pomyśleć bo takie działania się zwracają :)