Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marketing mobilny - skuteczny?

Zgłoś nadużycie #11 24 sierpnia 2017, 9:15

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Forma beznadziejna. Spam mamy wszędzie.Jeżeli chodzi o reklamę, to najlepiej moim zdaniem sprawdza się reklama tradycyjna. Dlatego głównie należy zainwestować w takie jak te kasetony, szyldy czy litery. Druga sprawa to skuteczny marketing internetowy. Ale na pewno nie żadne smsy.

Zgłoś nadużycie #12 25 sierpnia 2017, 20:13

Smart66 Smart66 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zgadzam się z Tobą. Spam jest wszędzie i denerwuje ludzi. To się nie zmieni. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Myślę jednak, że większość się ze mną zgodzi.

Zgłoś nadużycie #13 16 stycznia 2018, 16:43

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
No nie wiem czy ludzie lubią taką reklamę. warto pomyśleć też o gadżetach jakiś na przykład takich pokrowcach http://www.izisport.pl/ i torbach, są bardzo praktyczne i przydają się na co dzień więc idealnie reklamują Twoją firmę jeśli zamówisz na nich swoje logo

Zgłoś nadużycie #14 16 kwietnia 2018, 13:54

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Ja skupiłabym się aktualnie na sieci i marketingu internetowym. Jeśli postawisz na dobrą firmę taką jak ta https://fabrykamarketingu.pl/jak-poprawic-pozycje-strony-w-google/ to będziesz zadowolony z efektów jakie daje. Myślę, że warto o tym pomyśleć bo takie działania się zwracają :)

Zgłoś nadużycie #15 5 czerwca 2018, 17:06

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Podobno urządzenia mobilne zaczynają dominować ruch w internecie ;) Chyba rzeczywiscie tak jest, sama muszę to przyznać. Generalnie jeżeli chodzi o reklamę w sieci to jedną z lepszych opcji jest pozycjonowanie strony internetowej. Z firmą http://sfeo.agency na pewno osiągniecie sukces w SEO.

Zgłoś nadużycie #16 7 czerwca 2018, 15:04

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
firma, która organizuje ubezpieczenie auta w Niemczech, działa na takiej zasadzie i ma się świetnie, dzięki takim zabiegom zostałam ich klientką :) to oni http://ubezpieczenie.de/ubezpieczenia-komunikacyjne-niemcy/

Zgłoś nadużycie #17 14 czerwca 2018, 7:54

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Urządzenia mobilne zdobywają coraz większą popularność wśród użytkowników. Wydaje mi się, że zamiast zasypywać ich wiadomościami sms, warto postawić na zupełnie inne rozwiązanie. Przykładem mogą być portale informacyjne. Portal taki skupia użytkowników interesujących się danym tematem. Umożliwia im ocenianie, komentowanie, a także publikowanie własnych treści. Taka forma reklamy bardzo szybko trafia do internautów i potencjalnych klientów. Na stronie https://www.ideo.pl/technologie-internetowe/portale-informacyjne/ można zobaczyć jak powstaje taki portal. Uważam, że takie rozwiązanie z pewnością zachęci klientów do skorzystania z naszej oferty oraz na długo zainteresuje ich działalnością firmy.

Zgłoś nadużycie #18 21 czerwca 2018, 20:15

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Według mnie znacznie skuteczniejszy jest content marketing - http://adnext.pl/baza-wiedzy/content-marketing/. Obecnie to forma reklamowania dająca bardzo duże zyski, zwłąszcza jeżeli odpowiednio przygotuje się kampanię content marketingową ;)

Zgłoś nadużycie #19 30 czerwca 2018, 23:37

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Swoją firmę, mimo iż jest lokalna, promuję głównie z pomocą internetu, reklamę napędza dla mnie agencja interaktywna Kraków https://solv.pl/agencja-interaktywna-krakow/, którzy w korzystnej cenie, potrafią sprawić, że strona/sklep internetowy może zaistnieć i stać się bardziej atrakcyjny dla klientów.

Zgłoś nadużycie #20 12 lipca 2018, 14:30

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
A w kwestii marketingu internetowego i używania urządzeń mobilnych typu smartfony. Nie wiem, czy wiecie ale wszystkie strony internetowe powinny być responsywne, czyli dopasowane do urządzeń przenośnych: https://www.premiumdigital.pl/istota-responsywnosci-czyli-dlaczego-strony-intern... . To teraz absolutna podstawa i zajmując się marketingiem internetowym, powinniśmy to wiedzieć.