Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marketing mobilny - skuteczny?

Zgłoś nadużycie #31 12 kwietnia 2019, 8:19

milanka avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Marketing mobilny kojarzy mi się z lawetami, na których montowane są bilbordy, a z głośników leci tekst reklamowy. Tak to przynajmniej wyglądało u nas na osiedlu. Przez jakiś czas temu jeździły samochody, które ciągnęły za sobą bilbordy na wózkach na których była reklama jakiejś firmy pożyczkowej. Ciekawa jestem jak to wygląda od strony prawnej. Kiedyś w wiadomościach mówili, że w jakimś miasteczku na Podkarpaciu burmistrz nakazał nakładanie kar za samą kartkę za szybą, że samochód jest na sprzedaż. Z drugiej strony samochody firmowe mają poprzyklejane reklamy, a autobusy i tramwaje wyglądają jak jeżdżące reklamy. Z tego co znalazłam w internecie takimi bilbordami na lawetach zajmuje się Fabryka Reklamy fabrykareklamy.pro i mają szeroką ofertę w tym zakresie.

Zgłoś nadużycie #32 15 kwietnia 2019, 22:30

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Może postawicie na pozycjonowanie? To według mnie powinno świetnie się sprawdzić. Zobaczcie tu sobie ofertę od firmy https://sfeo.agency Z ich pomocą zadbacie o profesjonalną reklamę w internecie waszej strony internetowej co jest bardzo ważną kwestią.

Zgłoś nadużycie #33 16 kwietnia 2019, 10:13

Wisniewski avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz coś pozycjonować, to polecam pozycjonowanie stron poznaniu są najlepsi https://www.antygen.pl/

Zgłoś nadużycie #34 17 kwietnia 2019, 13:28

Magda.K avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Pozycjonowanie strony w internecie to świetny sposób na rozkręcenie biznesu.Długo się nad tym zastanawiałam czy warto ale w końcu spróbowałam i nie żałuję. Efekty pracy są super, moja strona wskoczyła na pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google i mam coraz więcej nowych klientów. Współpracuję z https://www.granker.pl/ i mogę polecić wszystkim. Nie ma na co czekać trzeba działać.

Zgłoś nadużycie #35 29 kwietnia 2019, 21:16

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Moim zdaniem to fajna i skuteczna metoda. Marketing mobilny czytałam właśnie o tym jakiś czas temu tak samo o płatnościach mobilnych https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/platnosci-mobilne poprzez aplikacje i oprogramowanie w telefonie. Coraz więcej osób bardziej korzysta z telefonu komórkowego niż z komputerów. Dlatego uważam, że zarówno płatności mobilne jak i marketing typowo mobilny mają potencjał i to dobry krok.

Zgłoś nadużycie #36 22 maja 2019, 14:21

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Marketing internetowy jest powszechny już od paru lat, wiele osób zgłasza się do takich agencji jak https://solv.pl/uslugi/ aby promować swoje firmy

Zgłoś nadużycie #37 15 września 2019, 21:03

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
My jednak zdecydowaliśmy się na reklamę w internecie i jeśli chodzi o najlepszą formę działań to w naszym przypadku okazało się tym pozycjonowanie, którym zajęła się firma https://bitec.net.pl posiadająca wieloletnie doświadczenie. Dzięki nim pojawiliśmy się na wysokich pozycjach (w top10) wyszukiwania na najważniejszych dla nas frazach i tym samym coraz więcej osób zaczęło do nas zaglądać.

Zgłoś nadużycie #38 15 stycznia 2020, 16:56

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Coraz bardziej jest to popularna forma marketingu. Sporo użytkowników przerzuca się z komputerów na mniejsze urządzenia - telefony. Warto spróbować pójść w tym kierunku. Jeżeli interesuje was marketing online to zapoznajcie się z ofertą firmy https://echomarketing.pl/ Specjalizują się oni między innymi w reklamach google ads, także w bardzo popularnym pozycjonowaniu stron internetowych. Reklama online to przyszłość. Trzeba spróbować różnych rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #39 18 stycznia 2020, 14:09

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Osobiście uważam, że na pewno warto wiedzieć co i jak jeśli chodzi o różne praktyki marketingowe. Ja nigdy nie miałem doświadczenia w tego typu zagadnieniach, więc zdecydowałem, że powierzę sprawy reklamowe dobrej agencji interaktywnej. Postawiłem na: https://pirmedia.pl/ i z perspektywy czasu wiem, że to była świetna decyzja. Dzięki nim reklama natywna stała się priorytetem w mojej firmie. Szczerze polecam ;)

Zgłoś nadużycie #40 5 lutego 2020, 21:06

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Marketing w sieci jest spoko, ale bardzo dużo korzyści przynoszą też takie zwykł rzeczy, jak na przykład oklejone samochody. Ja zauważyłam, że moja firma ma z tego tytułu dużą rozpoznawalność lokalną, więc jestem jak najbardziej za. Nasze auta były oklejane przez firmę Mega Oklejanie w Warszawie http://www.megaoklejanie.pl/. Spisali się tam doskonale, mamy wyraźne, ładne grafiki, wszystko przylega jak lakier i wygląda to estetycznie i ciekawie, polecam.