Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marketing mobilny - skuteczny?

Zgłoś nadużycie #41 6 lutego 2020, 13:16

wolff.mervin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Marketing w obrębie internetu jest bardzo skuteczny, warto zająć się głównie promocją internetową.

Zgłoś nadużycie #42 10 lutego 2020, 23:09

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Z tym się akurat nie zgodzę, raczej strona internetowa to pierwsza rzecz którą trzeba zrobić ale nie ostatnia.OCzywiście musi być profesjonalna, do tego odpowiednio zoptymalizowana pod kątem SEO więc tutaj radzę zgłosić się do agencji https://virtualpeople.pl/ . Ale to dopiero początek, następnie czekają wszelkie pozostałe działania związane z kreowaniem wizerunku w sieci

Zgłoś nadużycie #43 14 lutego 2020, 18:00

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Każdy nawet najmniejszy biznes potrzebuje odpowiedniej reklamy. Według mnie świetnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest reklama w internecie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dowiedzieć się o takiej formie reklamy, to polecam wam skontaktować się z agencją reklamową http://marketingdyskusji.pl/ .

Zgłoś nadużycie #44 4 marca 2020, 23:26

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
Koniecznie zajrzyjcie sobie na tę stronę http://marketing-hq.pl/ . Na tym portalu można znaleźć profesjonalne artykuły dotyczące promowania firmy, ale nie tylko. Można się tam wiele dowiedzieć i przede wszystkim wszystkie te porady wykorzystać. Znajdziecie tam wiele ciekawych pomysłów oraz informacji, o których do tej pory nie mieliście pojęcia.

Zgłoś nadużycie #45 20 marca 2020, 10:29

rapless avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Generalnie ja poszukuję najbardziej skutecznych form reklamy i znalazłem ofertę agencji https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-sosnowiec.html tylko w jakim stopniu pozycjonowanie faktycznie przekłada się na zyski? Warto skorzystać z tego rodzaju marketingu czy raczej lepiej zainwestować w co innego?

Zgłoś nadużycie #46 24 marca 2020, 23:04

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz rzeczywiście takich the best agencji to zobacz jeszcze tutaj http://marketingsensoryczny.com.pl/ marketing sensoryczny jest na tyle intrygujący, że bardzo często jesteśmy wciągani w takie 'gierki' promocyjne a nawet o tym nie wiemy! I na tym polega prawdziwa reklama. Zostaje w pamieci, jest z konsumentem a on często nawet nie ma tego świadomosci

Zgłoś nadużycie #47 10 kwietnia 2020, 11:38

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Pytanie, co będzie najlepsze w kontekście Waszej działalności. Ja mogę podpowiedzieć, że ciekawym wyborem może być chociażby opisany w artykule https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing marketing influencerów. To może przynieść bardzo ciekawe efekty, sami sprawdźcie.

Zgłoś nadużycie #48 10 kwietnia 2020, 11:38

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Pytanie, co będzie najlepsze w kontekście Waszej działalności. Ja mogę podpowiedzieć, że ciekawym wyborem może być chociażby opisany w artykule https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing marketing influencerów. To może przynieść bardzo ciekawe efekty, sami sprawdźcie.

Zgłoś nadużycie #49 8 czerwca 2020, 16:53

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Coraz bardziej zyskuje na popularności, nie można tego odmówić. Powinniscie się tym zainteresować, albo wynająć agencje od takich zadań. Tu firma https://sfeo.agency powinna na pewno świetnie sprawdzić jeżeli chodzi o kompleksową pomoc przy pozycjonowaniu stron i nie tylko