Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

MAsz jakiś talent?

Zgłoś nadużycie #21 31 lipca 2018, 11:51

nina_p avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Moim talentem jest zjednywanie ludzi. Mam już pewne doświadczenie, lecz pozostawie to w tajemnicy.

Zgłoś nadużycie #22 23 sierpnia 2018, 19:42

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja kilka lat temu odkryłem talent u swojej żony :D Mianowicie zabrałem ją na pokaz rękodzieła artystycznego, gdzie były też zajęcia praktyczne. Byłem pod wrażeniem jak za pierwszym razem radziła sobie z własnoręcznymi wyrobami i tak obecnie jest to jej głównym zajęciem w wolnym czasie. Swoje wyroby zamieszcza na stronie https://malafabryczka.pl/ . Jeśli tylko macie podobne zainteresowania to zachęcam Was do tego samego. Nawet nie wiecie jak ona jest szczęśliwa, kiedy komuś spodoba się jej produkt :)

Zgłoś nadużycie #23 24 sierpnia 2018, 15:06

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moja córka potrafi świetnie rysować i malować, a jest w 4 klasie podstawówki. Już od dłuższego czasu śledzę jej talent i dlatego chciałabym sprawić jej nowe kredki i pastele, wszystkie przybory do malowania i rysowania. Znacie jakieś strony z przyborami? Jeśli nie to od razu zamawiam z https://merlin.pl/catalog/rysowanieimalowanie-p10570/.

Zgłoś nadużycie #24 28 grudnia 2018, 11:12

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Często sam talent to nie wszystko, trzeba włożyć dużo pracy, aby dotrzeć do celu. Nieoceniona może okazać się również pomoc wróżki, ja przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną wykorzystałam rytuały Marii Bucardi https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/ i jak się okazało pracę dostałam bezproblemowo.

Zgłoś nadużycie #25 6 lutego 2020, 9:27

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja lubię rękodzieło, może nie jest to talent, ale jest to bardzo satysfakcjonujące. Lubię Decoupage, florystykę i robienie różnych ozdób. W większości w materiały zaopatruję się w sklepie internetowym loveart https://loveart.pl/categories.php, oni własnie mają takie rzeczy i to w świetnych cenach, więc opłaca się tam robić zakupy, polecam.