Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Materiały budowlane

Zgłoś nadużycie #41 31 maja 2017, 8:42

Asiczek avatar Posty: 174 Podziękowania: 2
Bardzo duży wybór materiałów, w tym połączeń ciesielskich, znajdziecie tu: https://www.koelnerpolska.pl/media/show/906 . Myślę, że warto bardzo dokładnie sprawdzić ofertę firmy Koelner, ponieważ mają duży wybór różnych narzędzie i innych, specjalistycznych produktów budowlanych.

Zgłoś nadużycie #42 10 czerwca 2017, 11:39

martak avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
A co z narzędziami niezbędnymi do budowy czy remontu domu? Duży ich wybór znajdziecie na stronie http://artykulytechniczne.pl/katalogi.html . To firma, która w ofercie ma najróżniejsze akcesoria budowlane, takie jak frezy, wiertła czy piły. Jestem pewna, że to wszystko przyda się Wam w trakcie budowy domu.

Zgłoś nadużycie #43 19 czerwca 2017, 17:44

Hyra avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Z budową i wykańczaniem wiążą się najróżniejsze koszty. Pamiętajmy o tym, że niezbędne będą także części elektroniczne, które kupicie na przykład na stronie MS Elektronik: http://mselektronik.pl/. Mają duży wybór i całkiem korzystne ceny.

Zgłoś nadużycie #44 20 czerwca 2017, 10:17

misiek34 avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Do niezbędnych materiałów można zaliczyć także farby, zarówno te do wnętrza, jak i elewacyjne. Można je kupić w hurtowni http://www.polifarb-gliwice.pl/ i zamówić dostawę pod wskazany adres. Możemy też zapytać, którą farbę do czego wybrać, jest pełna obsługa pod tym względem.