Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Materiały budowlane

Zgłoś nadużycie #71 27 lipca 2019, 18:11

glacier glacier awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Skompletowanie dobrych materiałów budowlanych to podstawa. Ja np. lubię zadbać o bezpieczeństwo na wysokości - dlatego zaopatruję się zawsze w takie podesty http://www.perfopol.pl/pl/Podesty_antyposlizgowe . Są niezwykle wytrzymałe i gwarantują bezpieczeństwo. Na pewno się na nich nie poślizgniesz!!!

Zgłoś nadużycie #72 30 lipca 2019, 17:31

Mikowska Mikowska awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Widzę, że większość z Was nie ma problemu z kupieniem różnych akcesoriów budowlanych. Zastanawiam się czy maty betonitowe najlepiej będzie kupić przez internet? http://www.ars1.pl/mata-bentonitowa.html ktoś z Was zamawiał takie produkty?

Zgłoś nadużycie #73 8 sierpnia 2019, 12:53

kropa avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Najlepiej zakupy robić z znanych i dobrze ocenianych miejscach. Jeśli chodzi o materiały budowlane to chyba większość kupuje je w marketach typu castorama i nie ma co się dziwić, bo ceny są niskie a asortyment bogaty. Minusem jednak zawsze było to, że istniały jedynie sklepy stacjonarne, ale ostatnio odkryłam że jest taka aplikacja w app store https://apps.apple.com/pl/app/castorama/id1090445849?l=pl dzięki której można robić zamówienia online. Ogromne brawa! Popieram ten pomysł, teraz zakupy będą jeszcze wygodniejsze :)

Zgłoś nadużycie #74 Dzisiaj, 11:02

Takor avatar Posty: 318 Podziękowania: 0
Ja narazie jeszcze nie myślę o wykończeniu bo jestem nawet nie w połowie budowy. Na razie szukam firmy, która wykonuje konstrukcje dachowe. Czytałam sporo o technologii płytek kolczastych. Takie konstrukcje oferuje firma WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych . To bardzo dobre rozwiązanie dla budynków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii można zyskac duże poddasze.