Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

Zgłoś nadużycie #11 10 stycznia 2018, 11:35

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
ja wzięłam gotowe i kupiłam lampa loft z http://www.sklep.imindesign.pl/ efekt super

Zgłoś nadużycie #12 18 stycznia 2018, 21:28

cathy586 avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Jeśli jest taka możliwość, to oczywiście warto sobie kupić meble na wymiar. Wtedy macie pewność, że będą one pasowały do wnętrza i każda dostępna przestrzeń zostanie wykorzystana w pełnym stopniu. No i wtedy masz mieszkanie urządzone dokładnie według własnego projektu. Do tego żeby jeszcze bardziej nadać mieszkaniu oryginalnego i stylowego wyglądu można zainwestować również w niebanalne i ciekawe dodatki jak np. mata magnetyczna na lodówkę - https://stikero.pl/product-pol-33-Mata-magnetyczna-na-lodowke-Mokka-4118.html Jest to fajne wyjście, bo można ożywić kuchnię, praktycznie nic nie robiąc :) W tak urządzonym mieszkaniu na pewno będzie się przyjemnie żyło :)

Zgłoś nadużycie #13 5 lutego 2018, 12:52

dromil123 avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Meble na wymiar łatwiej dopasować do wnętrza, zwłaszcza mniejszego, także do mniejszej kuchni będą lepszym wyborem, do większej nie są już jednak potrzebne. W Poznaniu mogę polecić Kuchnie Blackart, gotowe i na wymiar, robią wrażenie nie tylko designem, ale i wykonaniem - tu http://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 można je obejrzeć.

Zgłoś nadużycie #14 5 czerwca 2018, 19:32

aidaa avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Do większej kuchni na wymiar, do mniejsze gotowe. Warto dodatkowo urządzić kącik jadalny, z niewielkim stołem i paroma krzesłami, takie https://www.edinos.pl/stoly-szklane-kuchenne https://www.edinos.pl/stoly-szklane-kuchenne będą w sam raz, zwłaszcza do bardziej nowoczesnej kuchni.

Zgłoś nadużycie #15 2 lipca 2018, 19:11

penxol avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jedne z ciekawszych mebli do mieszkań widziałam ostatnio w Poznańskim sklepie http://www.mebleblackart.pl/, wyglądają spektakularnie. Sądzę, że za taką cenę warto rozważyć zakup niektórych produktów.

Zgłoś nadużycie #16 19 grudnia 2018, 23:19

mosek avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Z doświadczenia wiem, że dopasowanie wymiarami wszystkich embli w kuchni jest bardzo trudne, dlatego lepiej zamówić meble na wymiar. Jeżeli nie chces zwydawac na to majątku, to skontaktuj się z firmą Wiór Płyt z Wyszkowa.

Zgłoś nadużycie #17 21 grudnia 2018, 14:44

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Do małej kuchni na wymiar - będzie przestronniejsza, bardziej praktyczna. Do większej mogą być gotowe, ale mając większy budżet warto rozważyć także na wymiar. W Poznaniu w BlackArt powinni mieć takie meble, tutaj https://www.mebleblackart.pl można obejrzeć ich kunie na wymiar.

Zgłoś nadużycie #18 21 grudnia 2018, 15:02

mebleperfect avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Osobiście wole na wymiar ponieważ można mieć taką kuchnię jak się chce.
http://www.mebleperfect.pl/