Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Meble na wymiar Warszawa i okolice

Zgłoś nadużycie #11 16 października 2019, 10:50

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Też jestem zwolennikiem mebli na wymiar. Kiedyś kupowałem gotowe zestawy i w sumie byłem zadowolony. Ale jak zrobiłem zabudowę przedpokoju na wymiar to zdałem sobie dopiero sprawę jaka to jest różnica. Na http://iszafy.pl/ można piękne szafy na wymiar w Warszawie zamówić, i dokładnie dopasowane i przestrzennie i kolorystycznie do naszych potrzeb. A ceny wcale nie będą dużo wyższe niż w przypadku mebli gotowych.

Zgłoś nadużycie #12 7 listopada 2019, 19:24

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
My chcemy zrobić meble kuchenne na wymiar. Na https://www.belmeb.pl/plyty-meblowe.html znalazłam już płyty meblowe, fronty i akcesoria takie jak uchwyty. Od połowy listopada ruszamy z remontem i mam nadzieję, że do świąt uwiniemy się ze wszystkim.

Zgłoś nadużycie #13 2 października 2020, 14:38

jjusti18 avatar Posty: 338 Podziękowania: 0
Ja byłam dotychczas nastawiona na zakup też mebli na wymiar, ale znalazłam sklep https://meblezet.com/stoliki-rtv/2278-komoda-rtv-bota.html gdzie oferują gotowe meble i w sumie teraz twierdzę, że lepiej kupić takie. Chociażby dlatego, że cena na nie jest o wiele korzystniejsza.