Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

meble na wymiar

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 17:43

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 1
Meble do pokoju, przedpokoju, łazienki i kuchni można zamówić na wymiar w salonie ArtCore Studio w Warszawie http://artcorestudio.pl/meble/szafy-na-wymiar - mają w ofercie nowoczesne rozwiązania techniczne, więc meble są nie tylko bardzo estetyczne, ale także funkcjonalne, co ma duże znaczenie na co dzień.

Zgłoś nadużycie #2 9 maja 2017, 15:04

Lamelka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
A czy jakiś salon w Polsce południowej kojarzycie?

Zgłoś nadużycie #3 10 maja 2017, 10:31

albrecht98 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Oczywiście, że tak. Przecież Kalwaria to kolebka polskiego stolarstwa. Zobacz zatem te meble kalwaria - wybór ogromny a ceny przystępne :)

Zgłoś nadużycie #4 2 czerwca 2017, 14:28

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 1
Jeżeli chodzi o drewno krajowe, to zdecydowanie najlepsze parametry wytrzymałościowe ma dąb, ewentualnie można zdecydować się na jesion. Jednak trzeba mieć świadomość, że najbardziej twarde i wytrzymałe jest drewno egzotyczne, dodatkowo mające świetne parametry związane z odpornością na wilgoć i dlatego można je nawet stosować w łazienkach. Jednak w salonie czy sypialni spokojnie można zastosować dąb i to drewno znakomicie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Warto jednak pamiętać o tym, aby na bieżąco usuwać z podłogi piasek. Natomiast wybór desek dębowych jest naprawdę duży podłogi drewniane http://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane/deski i chyba każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie odpowiedniego.

Zgłoś nadużycie #5 30 sierpnia 2017, 2:52

martak avatar Posty: 54 Podziękowania: 0
W Krakowie jest zakład stolarski Modrzew http://modrzew.pl/ . Tam na pewno będziesz zadowolony z efektów pracy, jak mój wujek. Wymieniał meble w kuchni na dębowe i ma je już od kilku lat i cały czas wyglądają pięknie.