Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

meble na wymiar

Zgłoś nadużycie #21 20 marca 2020, 1:58

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o meble na wymiar to sprawdzi wam się https://www.ewodd.com/ My mamy od nich regał o prostej formie, wykonany z drewna najwyższej jakości. Zdradzę wam, że na stronie firma ma przydatny konfigurator, gdzie możecie wprowadzić wymiary, zabarwienie oraz rodzaj drewna. Super sprawa, my w ten sposób skonfigurowaliśmy sobie regał, wyszedł idealnie.

Zgłoś nadużycie #22 8 kwietnia 2020, 20:02

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
A ja może nie na wymiar, ale też zamawiałam specjalnie wykonane i spersonalizowane meble tapicerowane z firmy AB z Krakowa http://baster.krakow.pl/tapicerstwo/. Mam od nich przepiękną sofę, która wygląda elegancko i w salonie prezentuje się doskonale. Oni mają bardzo dobre ceny, a meble przez nich wykonane są wykonane dokładnie z zadbaniem o najmniejsze szczegóły, polecam.

Zgłoś nadużycie #23 17 kwietnia 2020, 12:16

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
My meble na wymiar zamawialiśmy w firmie Meble na wymiar Dawid Sławicki z Chorzowa http://www.meblenawymiarchorzow.pl/meble-kuchenne1.html. Spisali się na szóstkę z plusem. Cenowo wyszło bardzo w porządku, a jakość mebli jest świetna, bardzo pięknie się wszystko prezentuje, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #24 17 kwietnia 2020, 14:22

tremayne47 tremayne47 awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Uważam, że jest to bardzo fajny pomysł jeśli ktoś ma np. małą kuchnię czy nieustawny salon.

Zgłoś nadużycie #25 22 kwietnia 2020, 11:41

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Na terenie Krakowa meble na wymiar wykonuje też firma http://kgmeble.eu/ . Do kuchni, do pokoju, szafy itp. Znajomi korzystali i nawet widziałam efekt - wszystko skrojone na miarę i eleganckie ;) Zapiszcie sobie koniecznie namiar.

Zgłoś nadużycie #26 21 lipca 2020, 11:32

ariana avatar Posty: 395 Podziękowania: 0
Ja też uważam, że meble na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie. Bardzo dobrą ofertę w tej kwestii ma firma Szaf-Mix: http://szafynawymiar.waw.pl/ . Jest to firma z 20-letnim doświadczeniem, która wykonuje szafy na zamówienie tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Polecam się zainteresować.

Zgłoś nadużycie #27 11 września 2020, 11:53

bierendaa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Te w większości przypadków sprawdzają się najlepiej - to oczywiste. Wszystko idealnie dopasowane, zaprojektowane tak żeby wam to służyło jak najlepiej. Najczęściej wybierane są szafy na wymiar, także meble łazienkowe, kuchenne, a także i biurowe. Zobaczcie sobie tu może propozycje od https://portameble.pl/ na tego typu meble. Możecie liczyć tu na na pomiary, wstępną wycenę za darmo. Oferują także wsparcie projektantów na każdym etapie prac. Myślę, że będziecie zadowoleni z tej współpracy.