Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

miejsce na kolonie

Zgłoś nadużycie #1 23 listopada 2017, 18:47

malinko avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witajcie,
Jestem opiekunem grupy harcerzy i szukam odpowiedniego miejsca na zorganizowanie kolonii byliśmy w zeszłym roku w Przygłowie i nie za bardzo nam się spodobało, szukam czegoś na: https://oferia.pl/zlecenia/rozrywka-imprezy ale co byście wy polecili? Miał ktoś podobną sytuacje i może coś doradzić? Z góry dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #2 8 lutego 2018, 15:20

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego miejsca na kolonie to zapoznaj się z http://www.akademianaukirzeszow.pl/oferta/polkolonie-i-kolonie . Na pewno doradzą w tej sprawie :)

Zgłoś nadużycie #3 7 maja 2019, 23:07

Grardonyth avatar Posty: 484 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o jakieś konkretne miejsce to zależy też od tego, na jaki wypoczynek się nastawiacie. Bo na przykład w ofertach od https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe , z których ja zawsze korzystam wykupując moim dzieciakom kolonie, zawsze są różne propozycje- albo dla aktywnych, albo dla sportowców, albo wypoczynkowe albo na przykład językowe ;) Moim zdaniem najważniejszy jest właśnie typ obozu, bo miejsce to kwestia w sumie drugorzędna. Ja co roku wysyłam mojego synka na jakieś kolonie :) Mi rzadko udaje się dostać jakiś urlop żeby z nim gdzieś pojechać, a kolonie to opcja idealna! Dzięki takiemu wyjazdowi może poznać naprawdę wielu ciekawych ludzi, znajomych i spędzić ciekawie wakacyjny czas. W tym roku Adaś był na obozie językowym i wrócił naprawdę zadowolony :D Już mi zapowiedział, że za rok też chce jechać właśnie na kurs językowy. Nie spodziewałam się, że aż tak mu się to spodoba! Ale w końcu nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę ;) Także nie pozostaje mi nic innego jak bukować kolejny obóz!