Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mieszkania na sprzedaż w dobrych cenach

Zgłoś nadużycie #21 11 października 2018, 18:25

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Jeśli szukacie mieszkań we Wrocławiu czy lokali użytkowych to zobaczcie na oferty firmy http://www.domesta.com.pl/apartamenty-ambiente mają oni już duże doświadczenie bo pracują w tej branży ponad trzydzieści dwa lata. Znani we Wrocławiu. Poczytajcie bo na stronie wszytko macie dokładnie opisane. Możecie skorzystać też z porady od doradcy kredytowego. Polecam zajrzeć.

Zgłoś nadużycie #22 29 listopada 2018, 16:41

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Chcąc wyremontować mieszkanie, wcześniej, dobrze byłoby zaopatrzyć się w elementy złączne dostępne w ofercie hurtowni https://stalmut.pl które podczas remontu często są wykorzystywane. Są stosunkowo tanie, więc tym bardziej nie powinno ich zabraknąć.

Zgłoś nadużycie #23 30 listopada 2018, 14:24

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Sprzedaż mieszkania wydaje się byc czymś bardzo prostym, szczególnie gdy bardzo dużo jest zainteresowanych kupnem mieszkania. Ale są różne sytuacje, które mogą wam to uniemożliwić wręcz. Poczytajcie o sprzedaży mieszkania bez zgody współwłaściciela na https://grb-nieruchomosci.pl/sprzedaz-nieruchomosci-bez-zgody-wspolwlascicieli/ Dowiecie się czy jest to w ogóle możliwe

Zgłoś nadużycie #24 30 listopada 2018, 16:36

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Bardzo ładne i przestrzenne mieszkania są teraz budowane w Wejherowie :) Deweloper to Orlex, można negocjowac ceny, sprawdź: https://orlex.pl/

Zgłoś nadużycie #25 30 listopada 2018, 16:53

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
każdy ma swoje ulubione miejsce na życie. Mieszkanie ma swoje plusy i minusy, to samo z domem. Lubisz odśnieżanie? Kupuj dom :)

Zgłoś nadużycie #26 21 grudnia 2018, 22:33

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja chciałam sprzedać moje mieszkanie w naprawdę niskiej cenie a i tak nie było chętnych :/ Mało kto teraz kupuje mieszkania. Dlatego też postanowiłam skorzystać z oferty skupu nieruchomości http://skup.homehunters.com.pl/marki/ . To bardzo fajna opcja, kiedy zbyt długo czeka się na kupca. W takim skupie zawsze przygotowują dla nas wycenę, na podstawie której możemy podjąć decyzję o sprzedaży im mieszkania :)

Zgłoś nadużycie #27 7 stycznia 2019, 21:14

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli zainteresują Cię mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie, to na pewno mogę polecić Ci stronę http://stacjapraga.com/ na której sprawdzisz sobie wszystkie informacje. Moim zdaniem mają piękne propozycje mieszkań, w których super odnajdzie się każda rodzina.

Zgłoś nadużycie #28 10 stycznia 2019, 15:49

maksowa avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Ja zdecydowanie preferuję mieszkania niż domy. Przeraża mnie projektowanie pomieszczeń, kanalizacji, elektryczności itd. Ostatnio zainteresowały mnie nowe mieszkania pod Krakowem. Początkowo miałam obiekcje co do dojazdu do centrum, ale okazuje się, że nie jest on taki zły, jak mi się wydawało.

Zgłoś nadużycie #29 21 stycznia 2019, 13:09

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Hej, jeśli bierzecie pod uwagę również Wrocław to z całą pewnością warto spojrzeć na ofertę dewelopera m Mój Dom. Ma w ofercie bardzo interesujące apartamenty https://www.mojdom.com.pl/apartamenty-wroclaw Wrocław chociaż ma wiele takich inwestycji to w większości niestety nie wyróżniają się zanadto. Realizacje tego dewelopera są jednak godne polecenia.

Zgłoś nadużycie #30 24 stycznia 2019, 11:31

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Takie mieszkania najczęściej można znaleźć za pośrednictwem biura nieruchomości Lebiedź, pani Joanna ma rękę do dobrych ofert i doskonale zna warszawski rynek nieruchomości, jest na nim od lat więc wiadomo że ma ogromne doświadczenie