Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mieszkania na sprzedaż w dobrych cenach

Zgłoś nadużycie #51 30 maja 2019, 17:55

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Osoby szukające komfortowych mieszkań powinny z całą pewnością przyglądnąć się ofercie dewelopera z Warszawy http://portpraski.pl/, apartamenty nie są takie drogie jak większość z nas myśli

Zgłoś nadużycie #52 2 czerwca 2019, 19:56

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Generalnie to im lepszy deweloper, tym większa pewność, że mieszkanie będzie dla Was odpowiednie. Na przykładzie takich inwestycji jak http://dom-bud.pl/mieszkanie/ dobrze widać, dlaczego warto pójść w tym kierunku. Myślę, że to będzie bardzo atrakcyjnym wyjściem dla ludzi, którzy szukają ładnego i pewnego mieszkania.

Zgłoś nadużycie #53 23 czerwca 2019, 20:12

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Tak zdecydowanie trzeba patrzeć na to z jakim deweloperem mamy do czynienia, to wpłynie na to czy będziemy cieszyć się naszym mieszkaniem czy przeciwnie. We Wrocławiu warto z tym deweloperem https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-tarasem-wroclaw/ "robić" interesy. Jest solidny i sprzedaje naprawdę fajne mieszkanka

Zgłoś nadużycie #54 1 lipca 2019, 8:44

karolmis12 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Ja znam i polecam firmę https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia oferują piękne mieszkania w dobrych cenach.

Zgłoś nadużycie #55 1 lipca 2019, 11:05

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Jeśli nadal szukasz mieszkania koniecznie zobacz sobie mieszkania nowe lublin - http://diamentowewzgorze.pl/ Osiedle jest nowoczesne, spokojne i z dobrą komunikacją miejską. Poza tym mieszkania są funkcjonalne i w dobrych cenach. My z mężem myślimy o zakupie jednego z nich.

Zgłoś nadużycie #56 12 lipca 2019, 9:16

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Teraz bardzo ciężko jest zdobyć porządne mieszkanie, mimo iż coraz więcej pojawia się ich na rynku na sprzedaż. Trzeba z całą pewnością prześledzić dobrze dewelopera i zapoznać się z jakością wykonywanych przez niego mieszkań. Ja powstawiam na jakość, dlatego wybrałam http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ są oni wiele lat na rynku i na jakość podobno nigdy nie można narzekać.

Zgłoś nadużycie #57 21 lipca 2019, 20:37

Megi12 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jakość to przecież podstawa

Zgłoś nadużycie #58 23 lipca 2019, 15:02

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto rozważyć zakup mieszkania od dewelopera. Na https://lokum-deweloper.pl/ znajdziesz sporo mieszkań w bardzo dobrych lokalizacjach m.in we Wrocławiu i Krakowie. Ceny są przystępne a mieszkania nowoczesne.

Zgłoś nadużycie #59 23 lipca 2019, 17:36

Margis Margis awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie kupić mieszkanie od dewelopera pamiętajcie aby przed podpisaniem umowy deweloperskiej dokładnie ją sprawdzić. http://www.kujawy.info/aktualnosc/przymierzasz-sie-do-podpisania-umowy-deweloper... Zgodnie z zapisami ustawy deweloperskiej, która weszła w życie w 2012 roku, Twoje środki muszą być przechowywane na utworzonym specjalnie do tego celu rachunku powierniczym – o charakterze otwartym lub zamkniętym.

Zgłoś nadużycie #60 1 sierpnia 2019, 16:28

Mennica Mennica awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Co sądzicie o kupieniu mieszkania od dewelopera? Niektórzy z nich mają na prawdę świetne oferty. Jednak przed podpisaniem umowy deweloperskiej z pewnością powinniśmy skorzystać z usług firmy, która zajmuje się odbiorem mieszkań np w Krakowie https://odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-krakow w mieszkaniu mogą znajdować się niewidoczne usterki na pierwszy rzut oka.