Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mieszkania na sprzedaż w dobrych cenach

Zgłoś nadużycie #61 5 sierpnia 2019, 12:19

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Interesuje kogoś to, jak wygląda rynek nieruchomości w kraju? Jeśli tak, to ja mam świetne opracowanie: https://www.reas.pl/publikacje i tu znajdziecie ekspercką analizę inwestycji mieszkaniowych w rożnych miastach: stolicy, Łodzi, Poznaniu, Trojmieście, Krakowie etc. Warto być na bieżąco. Zwłaszcza, jeśli sami myślicie o kupnie własnego M.

Zgłoś nadużycie #62 25 sierpnia 2019, 23:28

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
Ostatnio kupiłam mieszkanie w Miasteczku Greenwood. Cena bardzo dobra. Spotkałam się z taką dobrą obsługą, że aż poczuwam się w obowiązku napisać parę słów. Biuro sprzedaży było bardzo pomocne na każdym etapie i wyróżniło się w moim odczuciu profesjonalnym doradztwem. Rozwiali wszystkie moje wątpliwości Nie mogę się doczekać przeprowadzki :) jakby ktoś był zainteresowany, to strona inwestycji znajduje się tutaj https://miasteczkogreenwood.pl . Najlepiej jednak podjechać do biura.

Zgłoś nadużycie #63 29 sierpnia 2019, 1:00

fado avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Mieszkań na sprzedaż nie brakuje, tylko nie zawsze kupiec się pojawia. Dlatego jak macie mieszkanie na sprzedaż to możecie zgłosić się do firmy skupującej nieruchomości https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-w-calej-polsce/skup-nieruchomosc... . Jak sprawdzicie ofertę, to różne mieszkania skupują, nawet takie zadłużone czy z innymi problemami.

Zgłoś nadużycie #64 31 sierpnia 2019, 20:39

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Zazwyczaj, to ile kosztuje dane mieszkanie jest zależne zarówno od jego stanu, jak i lokalizacji. Szukając nieruchomości w dobrej cenie na terenie pomorza bądź pomorza zachodniego, warto swoje poszukiwania rozpocząć od przejrzenia portalu ogłoszeniowego https://www.dobryadres.pl/

Zgłoś nadużycie #65 4 września 2019, 19:10

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Słuchajcie, moim zdaniem jeśli na prawdę interesują was ciekawe mieszkania i domy na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach to czemu nie poszukać ich w takich serwisach jak na przykład homebroker. Wydaje mi się, że to jest najlepsze miejsce aby znaleźć tego typu nieruchomości

Zgłoś nadużycie #66 5 września 2019, 11:33

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Niedługo zaczynam pracę w Olsztynie i szykuje się do zakupu mieszkania na https://centaurus-olsztyn.pl/pl/mieszkania-i-apartamenty mają naprawdę ciekawą ofertę :) Sprawdzał może ktoś z was ich ofertę ?

Zgłoś nadużycie #67 6 września 2019, 10:58

yuppi yuppi awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie miałem jeszcze okazji korzystać z czegoś takiego. Może w końcu będzie ten pierwszy raz.

Zgłoś nadużycie #68 11 września 2019, 10:44

lalanka avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Nie no lepiej pod większym miastem kupić mieszkanie. Ceny są o niebo lepsze niż w wielkim mieście, które jest zakopcone. Zobacz na ofertę Osiedla Wiktoria w Malcanowie to zrozumiesz o czym mówię. Koszt naprawdę sporego mieszkania to około 349k, trochę więcej z wykończeniem pod klucz. Ale czy nie jest to wygodniejsze? Kupujesz, urządzają a ty wchodzić na gotowe i tylko zostaje meble kupić :)

Zgłoś nadużycie #69 22 września 2019, 21:24

gutmann.janiya avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto skorzystać z takich usług

Zgłoś nadużycie #70 9 października 2019, 8:56

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
a widzieliście osiedle Gdańskie Tarasy? To jest bardzo atrakcyjne miejsce z mieszkaniami w dobrych, wyjątkowo niskich cenach, a jest ono ładnie położone i bardzo nowoczesne ale też świetnie skomunikowane