Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mieszkanie

Zgłoś nadużycie #1 14 maja 2019, 18:17

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają fajne rany akurat do takich zdjęć. Może Ci się to przyda.

Zgłoś nadużycie #2 22 sierpnia 2019, 12:13

olkawwqa avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Ja uważam, że mieszkania prosto od dewelopera są warte zainteresowania, ponieważ można zawsze zamieszkać w nowoczesnym wnętrzu i stworzyć je całkowicie od podstaw i na własnych zasadach. Na stronie https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-garazem-wroclaw/ możecie znaleźć ofertę świetnego dewelopera.

Zgłoś nadużycie #3 29 sierpnia 2019, 21:54

asiek avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Nie myślałaś o budowie domu? Wydaje mi się, ze dom jest o wiele lepszą inwestycją. Na https://www.mgprojekt.com.pl/ znajdziesz różne projekty domów. Widziałam, ze są tam też domy poniżej 90m2. Może pomyśl o czymś takim?

Zgłoś nadużycie #4 9 września 2019, 16:21

Pamela020 avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Pomysłów na urządzenie i aranżację mieszkania jest całe mnóstwo, więc warto poszukać wcześniej w internecie trochę pomysłów na dekoracje i wykończenie mieszkania. W ten sposób trafiłam na panele na ścianę w salonie - https://fluffo.pl/pl/do-poczytania/nowe-szaty-krolowej-czyli-metamorfoza-scian Taki pomysł na wystrój wnętrza bardzo mi się spodobał, bo jest znacznie bardziej innowacyjny i nowoczesny niż zwykłe pomalowanie ścian czy nawet tapeta.